comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: 'Real Madrid çıkmasın'

22 Kasım 2017, Çarşamba 16:02
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: 'Real Madrid çıkmasın'

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Siyah-Beyazlıların Şampiyonlar Ligi'nde üst tura çıkmayı garantilemesinin ardından açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Porto maçının ardından Şampiyonlar Ligi'nde bir üst tura çıkmalarının ardından açıklamalar yaptı.

NTV Spor'a konuşan Siyah-Beyazlıların patronu Fikret Orman, son 16 turunda ülkeye daha büyük başarılar getirmek istediklerini söyledi.
Fikret Orman, son 16 turunda Real Madrid'in çıkmasını istemediklerini söyledi.
 

Beşiktaş'ta  Fikret Orman'dan Şampiyonlar Ligi açıklamaları


"AVRUPA'NIN EN İYİ 16 TAKIMINDAN BİRİYİZ"

Real Madrid çıkmasın. En azından şimdi çıkmasın. 2. torbada kolay rakipler yok. Ama Beşiktaş bu oyun düzeniyle herkesi zorlayacak bir takımdır. Bayern Münih gelebilir. Aklımdan geçen bir şey yok. İyi bir kura çekmek lazım. İnşallah bu ülkeye daha büyük başarılar yaşatma arzusu ve niyeti içindeyiz. Avrupa'nın en üst düzey 16 takımından biriyiz. İyi kura çekersek ilk 8'e oynarız. 

"BEŞİKTAŞ İYİ TAKIMLARA KARŞI İYİ OYNUYOR"

Beşiktaş, futbol oynamak isteyen rakiplerine karşı iyi futbol oynuyor, Türkiye'de ise futbol oynatmamak üzerine kurulu'' 

"CENK TOSUN 150 MİLYON EURO..."

Vincent Aboubakar çok istediğimiz bir oyuncuydu. Çok istedik, kısmet olmadı. Porto ile Lorient arasındaki sıkıntı büyüktü. Aboubakar'a 50 milyon Euro koymuşlar. Hayaller gerçekler... Bizde Cenk Tosun için 150 milyon Euro serbest kalır maddesi koyduk. (Gülerek) Tabiİ ki şaka yapıyorum. 

"LİG ÇOK ÇEKİŞMELİ"

Ligde iki maç kaybeder, kazanırsanız çok farklı noktalara gidersiniz. Bu sene lig daha çekişmeli geçiyor. 3 kez üst üste şampiyon olacağız. Ne diyeceğiz olmayacağız mi diyeceğiz? Fenerbahçe de Galatasaray da olacağız der.

"ŞAKASI BİLE GÜZEL..."

Leipzig maçı çok da önemsiz bir maç değil ucunda 1.5 milyon Euro bir para var. Şampiyonlar Ligi'nde finale gideceğimiz için UEFA'dan 100 milyon Euro gibi bir gelir hedefimiz var. Şakası bile güzel.''

"LENS TRANSFERİ İÇİN OĞUZHAN'I ARADIM"

Lens'i transfer etmeden önce Oğuzhan Özyakup'u aradım ne diyosun diye, ‘Çok iyi bir çocuktur'' dedi

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)