comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman "Come to Beşiktaş" tişörtüyle Çin'i salladı

17 Temmuz 2017, Pazartesi 22:15
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'da, Çin'de Shanghai'de Come To Beşiktaş tişörtüyle görüntülendi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, takımdan önce Çin'de yankı uyandırmaya devam ediyor. Futbol takımının kampından önce Çin'e giden Orman, Shanghai Futbol Federasyonu'nu ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada Çin'de gördükleri ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını söyledi. Çin'le Türkiye arasında sporun önemli bir köprü olacağını ifade eden Orman, "Türkiye'den ilk defa bir kulüp Çin'e geliyor. Çin'e Beşiktaş'ın gelişi büyük yankı uyandırdı. Bu yıl sadece bir maç yapacağız. Önümüzdeki dönemde daha uzun soluklu planlarımız olacak. Dünya takımı olma yolunda attığımız bu ilk adım Çinli yetkililerle yaptığımız ziyarette karşılıklı fikir alışverişiyle daha da somutlaştı" dedi.
Görüşmenin ardından Fikret Orman, Zhu'ya Beşiktaş forması ve siyah beyaz nazarlık hediye ederken, Zhu da Orman'a Futbol Federasyonu'nun şiltini ve bayrağını verdi.
 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman transfer haberleri


Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan Çin'de Shanghai Futbol Federasyonunu ziyaret etti. Başkan Orman'ın ise sosyal medyada da sızan fotoğrafında "Come To Beşiktaş" yazılı tişörtü giymesi dikkatlerden kaçmadı. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.