comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: "Battı mı denilen bu camiayı toparlamak çok zordu"

07 Aralık 2017, Perşembe 02:00
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman:

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Leipzig maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde Leipzig karşısında 2-1 galip geldikleri maçın ardından NTV Spor'a konuştu. 


Leipzig 1-2 Beşiktaş Fikret Orman'ın açıklamaları


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Leipzig maçının ardından NTV Spor'a bağlanarak şu açıklamaları yaptı:

"HAVALARA GİRMEK OLMAZ"
Havalara girmek, final oynayacağız falan demek olmaz. Atmak, tutmak çok kolay ama işin gerçeği öyle değil. İkinci tura çıktığın zaman, 300-500 milyon euro'luk takımlar var. En iyi kura kim olur bilmiyorum ama hayırlısı neyse onu çekelim.

"BATTI MI DENİLEN CAMİAYI TOPARLAMAK ÇOK ZORDU"

Fikret Orman canlı yayında Erbatur Ergenekon'un ilk senenizden bugüne kadar gelinen başarı noktası ortada. Geriye dönüp baktığınızda, şimdi geldiğiniz zamanı düşünürsek neler söylemek istersiniz sorusuna, ""Kayyuma mı gidilecek, battı mı denilen bir camiayı toparlamak çok zordu. Çok iyi profesyonellerle çalışıyoruz. Hiçbir zaman camiasından ve takımından şüphe etmeyen taraftar da var. Hep beraber bir şeyler yaptık." yanıtını verdi. 

"CHELSEA ÇIKACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR"

Gönlümden geçen bir takım yok ama en yüksek oran Chelsea'nin gibi görünüyor. Hakkımızda hayırlısı olsun. "Türkiye'deki insanları mutlu etmenin gururunu yaşıyorum. İnşallah iyi bir kura çekeriz ve bir adım daha atarız. Ondan sonrası için Allah Kerim diyelim."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.