comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Aydın'da izdihamla karşılandı

19 Aralık 2017, Salı 17:31
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Aydın'da izdihamla karşılandı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Efeler Kartal Yuvası'nda taraftarla buluştu. Kulübün davetlisi olarak Vodofone Park'a giden engelli taraftar, Fikret Orman'ı karşısında görünce büyük heyecan yaşadı.

FutbolArena - Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın Aydın'da gerçekleştirdiği Efeler Kartal Yuvası buluşmasında imza almak isteyen taraftarlar izdihama neden oldu.
 

Fikret Orman, Aydın'da Kartal Yuvası'nı ziyaret etti


Muğla, Aydın ve Denizli'de Kartal Yuvası açılışları gerçekleştiren Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Efeler Kartal Yuvası'nda taraftarıyla bir araya geldi. “En büyük başkan, bizim başkan” tezahüratlarıyla karşılanan Orman, kendisini görmek için Kartal Yuvası'na gelen taraftarlara imza dağıttı. Bir Galatasaraylının çiçek takdim ettiği Orman ile birlikte fotoğraf çektirmek isteyen taraftarlar izdihama nenden oldu. Etkinliğe katılanların hiçbirisi geri çevirmeyen Orman ile fotoğraf çektirmeyi başaran bayan taraftarlar sevinç gözyaşları döktü.

ERDEM BATUR'UN BÜYÜK HEYECANI
Fikret Orman'ın gerçekleştirdiği taraftar buluşmasının en heyecanlı isimlerinden birisi 8 yaşındaki Ekrem Çiftçi İlkokulu öğrencisi Erdem Batur oldu. Sezonun 9. haftasında Beşiktaş Spor Kulübü'nün davetlisi olarak Vodofone Park'ta Başakşehir maçını tribünden izleyen engelli öğrenci, Başkan Orman'ı tekrar karşısında görünce büyük heyecan yaşadı.

Orman'ın yakından ilgilendiği Erdem Batur, Beşiktaş'ı ve Fikret Orman'ı çok sevdiğini söyledi. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olarak takımının tüm maçlarını izlediğini ifade eden Batur, Beşiktaş'ın bu sezon da şampiyon olacağını kaydetti.


 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gerenkova Spor Kompleksi'ni inceledi


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, İncirliova Belediyesi ile Aydın Beşiktaşlılar Derneği işbirliğiyle yapımı devam eden Gerenkova Spor Kompleksi'nde incelemelerde bulundu. 

Beşiktaş Kulübü'nün kamu yararına bir dernek olduğunu ifade eden Fikret Orman, “İnşallah güzel bir şeyler yapacağız. Bizim görevimiz insanlara, çocuklara; sporu, dostluğu, arkadaşlığı, centilmenliği öğretebilmektir. Bu sayede Beşiktaş kültürünü aşılayabilmek. Bunun için de elimizden gelen gayretle her yere elimizi uzatmaya çalışıyoruz. Tesisimizin yapımını gerçekleştiren Aydın Beşiktaşlılar Derneğimiz ile Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

"BEŞİKTAŞ SPORCULARINI DA GETİRİRİZ"

Başkan Orman, tesisin ne zaman tamamlanacağına ilişkin soruya, “İnşallah önümüzdeki yıl itibariyle tamamlanacak. Beşiktaş sporcularını da açılışa getiririz” diyerek yanıt verdi.

Başkan Orman'ın Beşiktaş sporcularını İncirliova'ya getirme gayretinde olacağını ifade etmesine teşekkür eden İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ise, “Öncelikle ilçemize gelmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Aydın Beşiktaşlılar Derneğimizle birlikte böylesine önemli bir projeye imza atmak bizlere gurur vermektedir. Tesisimizin açılışında sizleri ve BJK'li sporcularımızı İncirliova'mızda ağırlamaktan onur duyarız” dedi.

Gerenkova Spor Kompleksi'nde yapılan incelemeler sonrasında İncirliova Belediyesi'ni ziyarette bulunan Başkan Fikret Orman'a incir ikram eden ve yerel ürünlerden oluşan bir hediye paketi takdim eden İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, “Aydın incirin ve jeotermalin başkentidir. Allah'ın bizlere verdiği bu iki nimeti en iyi şekilde tanıtmak ve ilimize katkı sağlamak için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz” diye konuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.