comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ'dan forvet ve sağ bek müjdesi

30 Ağustos 2020, Pazar 18:50
Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ'dan forvet ve sağ bek müjdesi

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, transfer gündemiyle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, PAOK maçı sonrası yapılan eleştiriler ve transfer gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

"ALGI YAPILIYOR"
Sanki transfer yapılamıyor ve Beşiktaş kötü gidiyor şeklinde hava oluşturmaya çalışanlar var sosyal medyada. Bu çok acımasızca ve kendilerini erken belli eden kişiler. 

"FORVET TRANSFERİNDE GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ 2-3 İSİM VAR, KALINIC DE BUNLAR ARASINDA"

Forvet transferinde görüştüğümüz 2-3 isim var zaten. Basına da yansıyan isimler oldu. Kalinic ile de görüşüyoruz. Bizden 3-4 milyon euro maaş, 3-4 sene transfer süreleri şeklinde kontrat beklemesinler. Bu beklentide olanlar varsa kusura bakmasınlar. Transferi hemen yarın bitirecek yeteneğimiz ve bağlantımız da var. Kimsenin şüphesi olmasın. Ancak bunu doğru şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bize güvensinler. 

"CISSE İLE GÖRÜŞTÜK AMA..."

Papiss Cisse temas kurduğumuz 3-4 santrfor adayından biriydi. Ancak temas kurduğumuz diğer adaylar Cisse'nin önünde. Kalinic ve onun kalitesinde 1-2 alternatifle görüşüyoruz. 

"MONTERO GELİYOR! NAZIM SANGARE DÜŞÜNCELERİMİZ ARASINDA"

Montero inşallah yarın İstanbul'da olacak. Genç stoper. Kiraladık. Sağ bek bölgesine transfer düşünüyoruz. Nazım Sangare de milli takım oyuncusu. Düşüncelerimizin arasında. Maliyet anlamında kulübüyle anlaşabilirsek olur ama alternatif oyuncular da var. 

SERGEN YALÇIN İLE ARANIZ NASIL?

Hocamızla hiçbir problemimiz yok. Hocamızla inşallah uzun vadeli bir yol yürüyeceğiz. Öyle düşünüyoruz. Biz de yöneticilikten önce Beşiktaş taraftarıyız. Sergen Yalçın, sevdiğimiz ve güvendiğimiz bir futbol adamı. Çok güvenerek yola çıktık. Hocamızla aramızda hiçbir problem yok. 1 haftada Sergen Yalçın'ın ne hocalığı kaldı, ne bizim yöneticiliğimiz kaldı. Sergen hocamızın hocalığını tartışmak kimsenin haddine değil. 

PAOK maçı hakkında konuşan Emre Kocadağ, "Rakip sahada oynadık. Rakibimiz dinlenmiş, tatilini yapmış, hazırlık maçlarını oynamış ve kampını geçirmiş bir takım. Biz ise ligi geç bitirdik. Giden, gelen oyuncular. Henüz hazırlık maçı bile oynamadan deplasmanda oynadık. Son senelerde Türkiye'deki rakiplerimiz ismi bile duyulmayan takımlara elenirken bu kadar eleştiri almadı. Transferler yetişmedi ve o yüzden elendik diye bir şey yok." dedi.  

"BALOTELLİ, VIDA, CYLE LARIN"

Balotelli konusunda temas oldu ama gerçekleşmedi. Belli nedenleri vardı. Larin kalacak ve 1 forvet alacağız. Vida'ya gelen teklifler var. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!