comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay: "Cenk Tosun 100 milyon Euro"

03 Aralık 2017, Pazar 23:05
Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay:

Beşiktaş'ın Galatasaray zaferini FutbolArena'ya yorumlayan Asbaşkan Deniz Atalay, derbinin yanı sıra Cenk Tosun ve Şenol Güneş ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Beşiktaş, Süper Lig'in 14. haftasındaki dev derbide ezeli rakibi Galatasaray'ı 3-0 mağlup etti. Zirve yolunda önemli bir galibiyet elde eden Beşiktaş'ta Asbaşkan Deniz Atalay, derbi sonrası FutbolArena muhabirlerinden Ertan Süzgün'e özel açıklamalarda bulundu.
 

Deniz Atalay, Beşiktaş - Galatasaray maç sonu açıklamaları


FutbolArena'ya konuşan Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay'ın açıklamaları şu şekilde:

"TARİHİ BİR FARK OLABİLİRDİ"
"Takım gerçekten çok iyi oynadı. Atmosfer de inanılmazdı. Tarihi bir fark olabilirdi. Avrupa Kupası maçları ligde aldığımız sonuçları biraz etkiledi. Ama motive olduğumuz takdirde neler yapabileceklerimizi gösterdik."

"BEŞİKTAŞ'IN NE OLDUĞUNU HERKES GÖRDÜ"

"Karşı karşıya çok pozisyon kaçırdık. Benim hatırladığım karşı karşıya 6 pozisyon var. Bazen futbol şansı olmadı bazen beceriksizlik mi diyelim bilmiyorum. Onlar gol olsaydı daha farklı olurdu. Lig uzun bir maraton. Böyle devam etmek istiyoruz. Beşiktaş'ın ne olduğunu herkes gördü bugün."

"ŞENOL HOCA BİZLE DEVAM EDİYOR"

"Şenol Güneş'in adının sürekli Milli Takım'la geçmesi Beşiktaş'ın ne kadar iyi yolda olduğunun göstergesidir. Milli Takım'ın başında değerli bir hoca var. Onun da şansını kullanması gerekiyor. Lucescu'nun devam edip o şansı alması lazım. Hocamız bizle devam ediyor. "

"BANA KALSA CENK 100 MİLYON EURO"

"Cenk Tosun'un geleceği çok açık. Zamanında yapılan planlamaların meyvelerini topluyoruz. Cenk için bir bedel belirlemedik. Ama bana kalsa 100 milyon Euro..."

Beşiktaş ile ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

HABER: ERTAN SÜZGÜN

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.