comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Antrenörü Miguel Peiro: 'Gitmesi kulübün lehine olur'

20 Aralık 2018, Perşembe 18:02
Beşiktaş Antrenörü Miguel Peiro: 'Gitmesi kulübün lehine olur'

Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Miguel Peiro, Pepe ve Negredo'nun ayrılması, futbolcuların para alamaması ve son olarak Medel'e gelen transfer teklifiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Miguel Peiro, kulübün içinde bulunduğu ekonomik durum ve futbolcuların gelecekleriyle ilgili La Cuarta gazetesine son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş'ta hangi futbolcular ayrılacak? Beşitkaş'ta para alamayan futbolcular kim?


"BEŞİKTAŞ'TA PARALARINI ALAMAYAN OYUNCULAR VAR"

Beşiktaş'ta paralarını alamayan oyuncular var. Ancak bu yeni değil. Geçen sezondan beri böyle. Dolar ve euro'nun artışı Türkiye'de krize sebep oldu. Parasını alamayan oyuncular gitmek istiyor. Negredo ve Pepe bu yüzden gittiler."
"PEPE'NİN PERSONELİN MAAŞINI ÖDEMESİ..."

Miguel Peiro, İspanyol basınında Pepe'nin ayrılmasından sonra kulüp personelinin maaşlarını ödemesiyle ilgili olarak, "9 milyon euro kazanan bir futbolcunun 2 bin verdiğini hayal edin. Bu çok da büyütülecek bir durum değil." dedi. 

MEDEL'İN AYRILMASI KULÜP İÇİN AVANTAJ OLACAKTIR

Medel'in yurt dışından teklif almasıyla ilgili konuşan Miguel Peiro, "Medel'in ayrılması Beşiktaş için avantaj olacaktır. Kulübün lehine olur bu. Çünkü Beşiktaş maaşları dengelemeye çalışıyor ve yüksek maaşlı oyuncular ayrılıyor. Medel de şu anda takımda en yüksek parayı alan oyunculardan biri." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)