comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Antalyaspor maçı sornası demeç savaşı! 'Tetikçi başkan!'

14 Ağustos 2017, Pazartesi 00:14
Beşiktaş - Antalyaspor maçı sornası demeç savaşı! 'Tetikçi başkan!'

Beşiktaş - Antalyaspor maçının ardından iki takım idarecileri tarafından birbirleri hakkında sert açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş - Antalyaspor maçının ardından iki takım yönetimi arasında demeç savaşları yaşandı. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün geçtiğimiz günlerde Fikret Orman hakkında söylediklerine Ahmet Nur Çebi'den sert cevap geldi. Ardından Ali Şafak Öztürk de, Ahmet Nur Çebi'nin sözlerini basın mensupları aracılığıyla yanıtladı. 
 

Beşiktaş - Antalyaspor maçı sonrası Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları


Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, Antalyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada Ali Şafak Öztürk'ün geçtiğimiz günlerde Fikret Orman hakkında söyledikleri için, "Antalyaspor eğer böyle yönetiliyorsa vah hallerine diyorum. Başkasının aklıyla ve ağzıyla konuşanlara tetikçi derler. Antalya Başkanı tetikçi başkanı olarak anılmasın. Bizim başkanımız hakkında konuşmak hadlerine değil." ifadelerini kullandı. 
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ten Beşiktaş'a cevap
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ise Ahmet Nur Çebi'nin açıklamalarına, "Böyle sözler yakışmıyor. Evet ben 33 yaşındayım ama lider olacaksınız örnek olacaksınız. Ahmet Nur Çebi ve Fikret Orman daha olgunluk göstermeli. Biz geçen sene Fenerbahçe'den 6 puan aldık mesela. Bunu başaran tek başkanım. Eto'o'yu istediler, vermedim. Ancak bakıyorum ki, Antalyaspor ve diğer kulüplere bir küçümseme var." ifadelerini kullandı. 

ALİ ŞAFAK ÖZTÜRK NELER SÖYLEMİŞTİ?

FİKRET ORMAN MİKROFONLARA KONUŞMAYI SEVDİĞİ İÇİN BUNLAR OLUYOR"

"Bizim kulüplerle sıkıntımız olur, camialarla olmaz” sözlerine cevap veren Ali Şafak Öztürk, “Ben de aynı şekilde düşünüyorum ama öyle bir söylem bile gereksiz. Gereksiz yere tansiyonu yükseltmeye gerek yok. Tabi Fikret Orman mikrofonlara konuşmayı sevdiği için öyle şeyler oluyor. Söylediğim gibi burada baktığımızda Beşiktaş kulübüyle, camiasıyla bizim genel anlamda bir sıkıntımız yok ama yönetimsel faktörler olarak bazı sıkıntılar vardı onları da dile getirdik. Bazı şeyler yanlış şekilde aktarıldı, bazı şeyler istemediğimiz şekilde çıktı. Baktığınız zaman bizim bir sıkıntımız yok”

"BEŞİKTAŞ CEZA ALDI, DÜNYA AYAĞA KALKTI MI?"

"Bu kamuoyunun takdiridir. Herkes düşüneceğini düşünüyor söylemleriyle. Ne oldu şimdi ceza aldı Beşiktaş dünya ayağa kalktı mı, bir şey oldu mu? Ne gerek vardı böyle açıklamalara. Bazen kulüp yöneticileri etkileyebilmek için yapabiliyor böyle şeyleri. Bu durum Türk futbolunda çok olan bir durum.” 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!