comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Antalyaspor maç sonu Erman Toroğlu: "Şenol Güneş cevizleri vurdurabilecek"

14 Ağustos 2017, Pazartesi 00:47
Beşiktaş - Antalyaspor maç sonu Erman Toroğlu:

Beşiktaş - Antalyaspor maçını A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Antalyaspor'u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmayı müsabakanın ardından A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. Toroğlu, Beşiktaş'taki eksik yönleri vurguladı. 


Beşiktaş - Antalyaspor maçı Erman Toroğlu'nun yorumları


Beşiktaş'ın, Antalyaspor'u 2-0 mağlup ettiği maçı karşılaşma sonrasında Erman Toroğlu yorumladı. 


"BECK ÇOK KÖTÜ DEĞİL"
"Beck çok kötü bir oyuncu değil. Beşiktaş bu hatayı yapıyor. Alman Hilbert vardı gitti, keşke o kalsaydı. Ben Beck'in o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Çok fazla oynamadı, yer bulamadı. Atiba da bence sağ bekte faydalı olamaz."

"MEDEL JOKER"

"Medel'i bence Şenol Güneş'i stoper olarak kullanmasın. Fikret Orman Tosic konusunda sinyali verdi zaten. Siz benden çok fazla stoper beklemeyin, Tosic oynayacak mesajını verdi. Aldıkları Medel'i joker kullanacaklar. Sağ bek de olur, stoper de olur. İstersen ön liberoda ikilinin yanında oynatabilirsin."

"BEŞİKTAŞ'IN ORTA SAHASI GİTMİYOR"

"Beşiktaş'ın orta sahası hala gitmiyor. Oğuzhan'dan biraz daha faydalanması lazım. İlerisi her zaman iş yapar. Ancak orta sahasının işlevinin artması lazım. Atiba biraz sallanınca Oğuzhan da arkaya geliyor top almaya. Halbuki Oğuzhan'a niye santrada top aldırayım? Ben rakip kalede ceza alanı dışarıda top aldırmalıyım. Şimdi Atiba sallanınca bu sefer çok arkaya geliyor. Gücü de yetmiyor. Fenerbahçe de orayı halledemedi, Beşiktaş'ın da orayı halletmesi lazım." 

"ŞENOL GÜNEŞ CEVİZLERİ BİRBİRİNE VURDURABİLECEK"

"Topçuyu yedek kulübesiyle tehdit edersin. Geçen sene Quaresma'nın yeri garanti ama Lens'in gelmesiyle değil. Babel'in yeri, Quaresma'nın yeri artık ciddi tehdit altında. Şenol Güneş bu sayede cevizleri birbirine vurdurabilecek. Bir antrenörün en büyük şansıdır ve Şenol Güneş de bu işleri iyi yapar." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)