comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Anderson Talisca'nın bonservisini alıyor

31 Ağustos 2017, Perşembe 10:42
Beşiktaş, Anderson Talisca'nın bonservisini alıyor

Beşiktaş yönetimi Brezilyalı yıldız Anderson Talisca'nın bonservisini almak için harekete geçti. Siyah--Beyazlılar, Anderson Talisca için sıcak gelişmeler yaşanıyor.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken bir sezon daha kiralanan Anderson Talisca için bonservis pazarlığına oturuldu. Beşiktaş Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

Siyah-Beyazlılar,Anderson Talisca'nın bonservisini almak için harekete geçerken Benfica'yı ile görüşme yapmak için ikna etti.
 

Beşiktaş, Anderson Talisca'nın bonservisini alacak mı?


Fotomaç'te yer alan habere göre, Siyah-beyazlılar, yaklaşık 1 ay önce Portekiz kulübüne Talisca için ön protokol teklifi sunmuştu. Bu protokol gereği Talisca'nın bonservisi 15 Haziran'a kadar 18 milyon euro ödenmesi durumunda Beşiktaş'a geçecekti. Benfica ilk etapta rakamı 21 milyon euro, opsiyon süresini ise 31 Mayıs olarak düşündüklerini iletmişt
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Anderson Talisca'nın Benfica'ya dönmek istememesi üzerine harekete geçerken bonservis için görüşmeler başladı.
 

Beşiktaş'ta Anderson Talisca'nın gol attığı maçlar


Geçen sezonki kazanılan şampiyonlukta çok önemli işlere imza atan Anderson Talisca'nın skora olan katkısı doğrudan sonucu etkileyebiliyor. Beşiktaş ligde Talisca'nın gole katkı yaptığı 13 maçın 12'sini kazandı ve hiç yenilmedi 

Siyah Beyazlı takımla ilgili diğer gelişmeler için Beşiktaş Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsini

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)