comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Alexander Milosevic ile yollarını ayırdı

18 Aralık 2017, Pazartesi 16:23
Beşiktaş, Alexander Milosevic ile yollarını ayırdı

Beşiktaş yönetimi resmi site aracılığı ile Alexander Milosevic ile sözleşmeyi karşılıklı olarak sonlandırdığını açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta son dakika ayrılığı. Beşiktaş yönetimi savunma oyuncusu Alexander Milosevic ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Beşiktaş yönetimi resmi site aracılığı ile Alexander Milosevic ile sözleşmeyi karşılıklı olarak sonlandırdığını açıkladı.


Beşiktaş, Alexander Milosevic'i takımdan gönderdi


Beşiktaş yönetimi resmi site aracılığı ile Alexander Milosevic ile sözleşmeyi karşılıklı olarak sonlandırdığını açıkladı. Resmi siteden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

''YOLLARIMIZ AYRILMIŞTIR''
''Beşiktaşımız'ın formasını terleten Alexander Milosevic ile anlaşmamız karşılıklı olarak feshedilerek yollarımız ayrılmıştır.

Milosevic'e emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.''


Alexander Milosevic'in Beşiktaş performansı


25 Yaşındaki İsviçli savunma oyuncusu Milosevic, Beşiktaş'a2015 yılında AIK Solna takımından 1 milyon Euro transfer bedeline transfer oldu. Milovesic bu süreç Beşiktaş forması ile çıktığı 7 karşılaşmada gol ya da asist üretemedi. Milosevic, Beşiktaş tarafından kiralandığı Çaykur Rizespor takımında ise 6 karşılaşmada süre alabilmişti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)