comScore
1 / 7

Beşiktaş, Alen Halilovic transferi için ne kadar ödeyecek? İtalyanlar açıkladı...

FutbolArena - Milan’da forma giyen Hırvat futbolcu Alen Halilovic’in Beşiktaş’a transferi artık an meselesi gibi.

2 / 7
Transfer için İtalya’da bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın geçtiğimiz günlerde Milan’da forma giyen Alen Halilovic ve menajeri Mirsad Türkcan’la bir restoran çıkışında çekilmiş fotoğrafları basına sızmıştı.
3 / 7
İtalyan basınının geçtiği görüntülerin ardından 22 yaşındaki 10 numaranın Siyah Beyazlılar’a transfer olacağı konuşulmaya başlanmıştı.
4 / 7
Daha sonrasında ise bu dedikodular, hem Mirsad Türkcan hem de Beşiktaş Asbaşkanı Umut Güner tarafından yalanlanmış ve Halilovic transferinin söz konusu olmadığı belirtilmişti.
5 / 7
Çizme medyasından son 24 saat içerisinde gelen haberler ise Hırvat futbolcunun Siyah Beyazlı takıma gelmesinin artık an meselesi olduğunu gösteriyor.
6 / 7
Dün Sky Sport İtalya, Beşiktaş ile Milan’ın transfer konusunda son detayları konuştuğunu yazarken İtalyan gazeteci Andrea Bricchi ise Siyah Beyazlılar’ın Milan’a ödeyeceği ücreti yazdı.
7 / 7
Resmi Twitter hesabından Türkçe bir paylaşımda bulunan Bricchi, "Milan ile Beşiktaş Halilovic transferinde yaklaşık 1,5 milyon Euro + ŞL, şampiyonluk ve maç sayısı bonuslarıyla anlaşmaya vardı." ifadelerini kullandı.

Fanatik