comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Akhisar maçında kritik an! Penaltı

17 Kasım 2017, Cuma 23:58
Beşiktaş - Akhisar maçında kritik an! Penaltı

Beşiktaş - Akhisarspor maçının ikinci yarısında Talisca'nın kullandığı frkik sonrası penaltı tartışması yaşandı. 

FutbolArena - Beşiktaş ile Akhisarspor arasında Süper Lig 12. haftasında oynanan karşılaşma golsüz berabere bitti. Maçın ikinci yarısında Talisca'nın ceza sahası dışından kullandığı frikikte Akhisarsporlu oyuncuya çarpan top kaleye doğru giderek direkten döndü. Bu pozisyonda ise penaltı tartışmaları yaşandı. 


Beşiktaş - Akhisarspor maçı Talisca - Quaresma frikik


Beşiktaş - Akhisarspor Süper Lig 12. haftasında oynanan maçın ikinci yarısında siyah beyazlılar tehlikeli bir yerden frikik kazandı. Talisca ve Quaresma topun başına geçerken, bu kez frikiği kullanan isim Talisca oldu. Brezilyalı yıldızın vuruşu barajdaki Akhisarsporlu çarptı ve sonrasında kale direğne doğru gitti. 

A Spor'da maçın tartışmalı pozisyonları yorumlanırken, Alp Pehlivan bu burada Akhisarsporlu futbolcunun topa dirseğiyle eliye müdahale ettiğini, dolayısıyla penaltı olduğunu yorumladı. İlker Yağcıoğlu ise farkl bir görüş belirterek penaltı olmadığını söyledi. Erman Toroğlu'nun ise pozisyonda görüş açısının çok iyi olmadığını ve hemen net bir şekilde buna karar verimesinin zor olduğunu belirtti. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz (Görüntü A Spor'dan alınmıştır)

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)