comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Akhisar maçı gerginlik! Okan Buruk ve Şenol Güneş

17 Kasım 2017, Cuma 21:34
Beşiktaş - Akhisar maçı gerginlik! Okan Buruk ve Şenol Güneş

Beşiktaş - Akhisarspor maçının ikinci yarısında yedek kulübeleri arasında gerginlik yaşandı. 

FutbolArena - Süper Lig 12. haftasında Beşiktaş ile Akhisarspor karşı karşıya geldi. Maçın ikinci yarısında ise Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, maçın hakemi Serkan Çınar'ın bir kararına tepki gösterince dördüncü hakemle bir tartışma yaşadı ve bu esnada Beşiktaş kulübesi de olaya dahil olunca kısa süreli gerginlik yaşandı. 
 

Beşiktaş - Akhisarspor maçı Okan Buruk'tan Serkan Çınar'a tepki


Süper Lig 12. haftasında oynanan Beşiktaş - Akhisarspor maçının ikinci yarısında Akhisar Teknik Direktörü Okan Buruk, Beşiktaş ceza sahasında yaşanan bir pozisyonda penaltı itirazında bulununca dördüncü hakemle kısa süreli bir tartışma yaşadı. Bu esnada Beşiktaş yedek kulübesi ve teknik direktör Şenol Güneş de aynı yerde olunca karşılıklı bir gerginlik yaşandı. Dördüncü hakemin ardından müsabakanın orta hakemi Serkan Çınar da Okan Buruk'un yanına gelerek kendisini daha sakin olması yönünde uyardı. 
 

Beşiktaş - Akhisarspor maçı hakemi Serkan Çınar


Beşiktaş, Akhisarspor maçının ilk yarısında rakibin kapalı savunması karşısında pozisyon bulmakta zorlandı. Devrenin sonlarına doğru Beşiktaş korner kazanırken, hakem Serkan Çınar'ın 1 dakikalık ilave sürenin tamamı dolmadan maçı bitirmesine siyah beyazlı futbolcular tepki gösterdi. 

Gökhan Gönül ilk yarının bitiş düğüyle birlikte hakem Serkan Çınar'ın yanında soluğu aldı ve "Hocam korner kazanıyoruz, maçı bitiriyorsun. İlave süreyi neden oynatmıyorsun?" diye tepki gösterdi. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)