comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Ajdin Hasic ile sözleşme imzaladı

31 Ocak 2020, Cuma 12:19
Beşiktaş, Ajdin Hasic ile sözleşme imzaladı

Beşiktaş'ta genç futbolcu Ajdin Hasic ile 4,5 yıllık sözleşme imzalandı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transferin son gününde Ajdin Hasic ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Genç futbolcu ile 4,5 yıllık sözleşme yapıldığı belirtildi. Ajdin Hasic kimdir, kaç yaşında? Ajdin Hasic nasıl bir futbolcu, Ajdin Hasic hangi bölgede oynuyor gibi aramaların yanıtları haberimizde.
 

Beşiktaş Transfer: Ajdin Hasic ile sözleşme imzalandı mı?


Beşiktaş genç futbolcusu Ajdin Hasic ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladı. Siyah beyazlıların bir süredir sözleşmesi üzerine görüşmeler yürüttüğü genç futbolcu için 4,5 yıllık kontrat yaptığı kaydedildi.

BEŞİKTAŞ'TAN İNDİRİM AÇIKLAMASI
"Profesyonel futbolcumuz Ajdin Hasic ile 30.01.2020 tarihinde 4.5 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Bir önceki Yönetim Kurulu tarafından yapılan anlaşma gereği futbolcuya sözleşme süresi boyunca ödenmesi gereken toplam ücret 3.375.000 EUR iken futbolcu ve ailesi ile yapılan görüşmeler neticesinde söz konusu tutar 2.475.000 EUR'a indirilmiştir.

Futbolcumuz ve ailesine görüşmelerimiz esnasında göstermiş oldukları olumlu ve yapıcı yaklaşımları nedeniyle teşekkür eder, Ajdin Hasic'e Beşiktaşımızda başarılar dileriz."
 

Ajdin Hasic kimdir?


Dinamo Zagreb'den olaylı bir şekilde ayrılan Hasic ve ailesi, Hırvat kulübü tarafından dava edilmişti. Hırvat basını ise o dönem Dinamo Zagreb'i "10-15 milyon euro kazandıracak bir oyuncuyu bedava kaptırdılar" şeklinde eleştirdi. Aynı dönemde Aynı dönemde bu konuda ihmali olduğu gerekçesiyle Dinamo Zagreb yöneticisi Tomislav Svetina görevden alındı. Davayı ise Ajdin Hasic'in ailesi kazandı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"