comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş 0-0 Viktoria Plzen maç özeti (İZLE)

12 Temmuz 2022, Salı 18:59
Beşiktaş 0-0 Viktoria Plzen maç özeti (İZLE)

Beşiktaş, hazırlık maçında Viktoria Plzen ile golsüz berabere kaldı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Avusturya kampındaki ikinci hazırlık maçında Viktoria Plzen ile golsüz berabere kaldı. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Viktoria Plzen karşısında özellikle maçın ikinci yarısında ağırlıklı olarak genç oyunculara şans verdi. 
Beşiktaş'ın Viktoria Plzen maçında sahaya çıktığı ilk 11: Ersin, Rosier, Montero, Welinton, Umut Meraş, Salih Uçan, Necip, Boyd, Gedson, Emirhan Delibaş, Cenk Tosun

EMİRHAN DELİBAŞ PERFORMANSIYLA DİKKAT ÇEKTİ
Beşiktaş'ın genç futbolcusu Emirhan Delibaş, Viktoria Plzen maçındaki başarılı performasıyla ön plana çıkan oyuncuların başında geldi. Emirhan Delibaş, Opta verilerine göre Viktoria Plzen maçında sahada kaldığı 72 dakika boyunca en çok ikili mücadele kazanan ikinci isim, en çok top kapan ve en çok adam eksilten futbolcu oldu. 

SERDAR SAATÇI OYUNDAN ALINDI

Öte yandan Beşiktaş'ta ikinci 72. dakikada oyuna giren Serdar Saatçı 84. dakikada oyundan alındı. Sercan Dikme'nin haberine göre, Valerien Ismael Serdar Saatçı'yı oyundan almadan önce "Böyle temposuz oynayacaksan hiç oynama, çıkabilirsin" şeklinde seslendi. Valerien Ismael'in 84. dakikada oyundan aldığı Serdar Saatçı'nın sinirli bir şekilde direkt soyunma odasına gittiği öğrenildi. 

MAÇ ÖZETİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!