comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşikaş Transfer: Talisca'nın yerine Pastore mi geliyor? (26 Mart 2018 Pazartesi)

26 Mart 2018, Pazartesi 10:34
Beşikaş Transfer: Talisca'nın yerine Pastore mi geliyor? (26 Mart 2018 Pazartesi)

Beşiktaş Transfer haberleri arasında günün öne çıkan gelişmesi Javier Pastore ile ilgili gelişme oldu. BJK Transfer çalışmaları kapsamında PSG'den Pastore'yi transfer edecek mi?

Beşiktaş Transfer çalışmalarına erken başladı. BJK Transfer haberleri aramalarında bugün öne çıkan gelişme Paris Saint Germain'li Javier Pastore'nin transfer edileceği iddiasıydı. Son dakika Beşiktaş transferleri arasında Pastore'nin yer alıp almayacağı merak ediliyor. 


Bugünün Beşiktaş Transferleri: Talisca'nın yerine Pastore mi transfer edilecek? 


Bugünün Beşiktaş haberleri arasında neler var? BJK Transfer haberleri arasında Javier Pastore'nin transfer iddiasının ön planda olduğunu görüyoruz. İspanyol basınına konuştuğu iddia edilen Javier Pastore, "PSG'de yolun sonuna geldiğimi düşünüyorum. 1 yıllık sözleşmem kaldı. Gelecekle ilgili hiçbir fikrim yok. İspanya Ligi tercihlerim arasında. Dil ve oyun anlamında bildiğim bir yer" dedi.

Arjantinli futbolcu için Beşiktaş yönetiminin de devrede olduğu öne sürülmüştü. Siyah beyazlıların, Talisca'nın transferi halinde Pastore'yi alternatif olarak gördüğü iddia edilmişti.

 

Javier Pastore kimdir, kaç yaşında? Pastore'nin attığı goller (26 Mart 2018 Pazartesi)


Kariyerine ülkesinde Tallares takımında başlayan Javier Pastore sırasıyla Huracan, Palermo ve Paris Saint Germain formaları giydi. 28 yaşındaki Arjantinli futbolcu bu sezon PSG'de 27 resmi maçta forma giydi ve 5 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Pastore, Arjantin Milli Takımı'nda da 29 kez forma giydi ve 2 gol attı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"