comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beren Güney instagram adresi (Beren Güney Elneny fotoğrafları)

12 Eylül 2019, Perşembe 15:39
Beren Güney instagram adresi (Beren Güney Elneny fotoğrafları)

Beren Güney kimdir, Beren Güney instagram adresi üzerinden Beşiktaşlı futbolcu Mohamed Elneny'nin kendisine mesaj attığını iddia etti.

FutbolArena - Beren Güney kimdir, Beren Güney instagram adresi, Beren Güney Elneny mesajları gibi aramaların yanıtları haberimizde. Beşiktaş'ın bu yaz kadrosunakatığı Mohamed Elneny ile ilgili Beren Güney adlı instagram kullanıcısından sürpriz bir iddia geldi. Beren Güney, Elneny'nin kendisine sosyal medya üzerinden mesaj attığını öne sürdü. Beren Güney fotoğrafları, Beren Güney instagram hesabı, Beren Güney insta gibi aramalarla ilgili yanıtlar haberimizde. 
 

Beren Güney kimdir? Beren Güney Instagram (Beren Güney Elneny mesajları)


Instagram'da yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Beren Güney isimli kullanıcı, sosyal medye hesabında yaptığı yayın sırasında Mohamed Elneny ile ilgili bir iddia ortaya attı. Elneny'nin kendisine mesaj attığını belirten Beren Güney, "Ya bu futbolcuların benimle derdi ne acaba? Daha yeni Türkiye'ye geldi beni nereden buldun be adam" şeklinde paylaşım yaptı.

Beren Güney'in paylaştığı mesajlaşmada kendisinin Elneny'ye, "Solaryum salonundayım. Günün nasıl geçiyor" şeklinde sorduğu ve Elneny'nin de "Gününm iyi geçti, antrenmanı yeni bitirdim" şeklinde yanıt verdiği görülüyor. Bunun üzerine Beren Güney, Elneny'ye, "Aferin sana" dediği görülüyor.

BEREN GÜNEY INSTAGRAM HESABI TIKLA


 

Beren Güney kaç yaşında? Beren Güney ne iş yapıyor?


1985 doğumlu Beren Güney, instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Mankenlik yapan Beren Güney, instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda büyük beğeni topluyor. Instagram fenomeni olarak da adlandırılan Beren Güney'in estetik operasyonlarla ilgili yaptığı paylaşımlar ve vücuduna yaptırdığı estetikler sosyal medyada öne çıkıyor.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)