comScore

Beşiktaş Beşiktaş

beIN Sports'tan UEFA Avrupa Ligi açıklaması: "Henüz anlaşma sağlanamadı"

20 Eylül 2018, Perşembe 19:52
beIN Sports'tan UEFA Avrupa Ligi açıklaması:

beIN Sports'tan UEFA Avrupa Ligi maçlarının yayın hakkı konusunda açıklama geldi. Yalçın Çetin canlı yayında şu an itibariyle sadece UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş, Fenerbahçe ve Akhisarspor'un ilk maçlarının yayınlanacağını, diğer maçlar için henüz anlaşma sağlanamadığını duyurdu. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde 20 Eylül Perşembe günü oynanacak olan Beşiktaş - Sarspborg, Dinamo Zagreb - Fenerbahçe ve Akhisarspor - Krasnodar maçları beIN Sports'tan yayınlanacak. Ancak beIN Sports'tan yapılan açıklamada, yayın haklarını elinde bulunduran şirketle henüz anlaşma sağlanamadığını ve şu an için sadece ilk maçların beIN Sports'tan yayınlanacağı duyuruldu. 


UEFA Avrupa Ligi maçları hangi kanalda? (UEFA Avrupa Ligi maçları yayın hakkı kimde?)


Beşiktaş - Sarpsborg maçı öncesi Yalçın Çetin yaptığı açıklamada, "Yayın haklarını elinde bulunduran şirketle karşılıklı mutabakat henüz sağlanamadı. Döviz kurlarda yaşanan suni dalganalanmalar nedeniyle görüşmeler halen devam ediyor. UEFA Avrupa Ligi'nin Türkiye yayın haklarına ilişkin görüşmeler, dövüz kurlarında yaşanan suni dalganlanmalar nedeniyle ne yazık ki henüz tamamlanamadı." ifadelerini kullandı. 
 

beIN Sports Haber frekansları


Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12379
Symbol Oranı: 30000
FEC: 3/3
Polarizasyon: Horizontol (Yatay)
TÜRKSAT KABLO TV: 223. Kanal 

UEFA Avrupa Ligi Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!