comScore

Beşiktaş Beşiktaş

beIN Sports'tan Şenol Güneş'e cevap: "Beni göndermek istiyorlar"

03 Aralık 2018, Pazartesi 02:45
beIN Sports'tan Şenol Güneş'e cevap:

beIN Sports yorumcuları Tümer Metin, Metin Tekin ve Tugay Kerimoğlu, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, Galatasaray derbisi sonrasında basın toplantısındaki açıklamalarına yanıt verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray derbisinin ardından özellikle spor medyasındaki yorumculara sitem ederken, "2 senedir beni göndermek istiyorlar." dedi. beIN Sports yorumcuları Şenol Güneş'in bu sözleri üzerine konuştu. 

METİN TEKİN: "BU İFADELERİ ANLAYAMADIM"
8-9 yıldır bu işi yapıyorum. Bazen abartarak oyun üzerinden, oyunu anlamaya çalışmak ve ifade etmek dışında bir şey yapmıyorum. Eleştiri yapıyoruz biz. Yanılabiliriz. 2 yıldır buradan gönderilme gibi cümleleri anlayamadım. Hiçbir zaman böyle bir ifadem olmadı. Eleştiri olacaktır. Yorumlanacaksınız. Bu iş böyle bir iş. 

TÜMER METİN: "ŞENOL HOCAYA BİZDEN TARAFTAN AYNI ŞEYLERİN GEÇMESİNİ İSTERDİM"

Şenol Güneş eleştirisini söylesin. Bu işin dinamiklerinde olan bir şey değil. Şenol Güneş bizi gömüyor değil. Bizleri dikkate alıp, bir şeyleri anlama sevdası içinde olduğunu anlıyorum. İsterdim ki, Şenol hocaya da benden tarafa aynı şekilde geçsin. Zaman zaman rahatsızlıklar olabilir ama burada bir art niyet arayamayız. Hepimiz aynı geminin içindeyiz. Benim Şenol Güneş'i eleştirmek kadar doğal bir hakkım yok. Beşiktaş 6. sıradayken bile Şenol Güneş bu ligin en kıymetli teknik adamlarından biri olduğunu söylüyorum. 

TUGAY KERİMOĞLU: "İSİM VEREREK KONUŞURSA CEVAP VERİRİM"

Bizler özgüveni olan insanlarız. Düşüncelerimizi iyi şekilde paylaşıyoruz. Şenol hoca sitemde olabilir. Şenol hoca bana isim vererek söylerse, cevap hakkı doğduğunda cevap veririm. Ayrıca şunu herkes çok iyi bilsin. Biz kimsenin koruması ve koruma kalkanı değiliz. İnsanlar tabi ki tepki verecektir. Şenol Güneş de isim vererek konuşursa ben de cevabını verebilirim. Bunun doğallığı buradadır zaten. 

ŞENOL GÜNEŞ NE SÖYLEMİŞTİ?

"Yayıncı kuruluşta bizi eleştirenlar var. Birini eleştirirken konuyu dağıtıp bireysele dökmemek gerekiyor. Onları tesise bekliyorum. Gelsinler, konuşalım." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (23 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.