comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Bayern Münih'in yıldızı Vidal'den Beşiktaş açıklaması

28 Ocak 2018, Pazar 23:14
Bayern Münih'in yıldızı Vidal'den Beşiktaş açıklaması

Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil eden Beşiktaş'ın rakibi Bayern Münih'in yıldız futbolcusu Arturo Vidal'den çarpıcı açıklamalar. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden Bayern Münih'in yıldız futbolcusu Arturo Vidal önemli açıklamalarda bulundu. Bu sezonun önemine vurgu yapan yıldız futbolcu, Beşiktaş karşılaşması için de sabırsız olduğunu söyledi. 


Beşiktaş - Bayern Münih Şampiyonlar Ligi maç haberleri


Bayern Münih'te transfer döneminde de ayrılacağı iddia edilen Vidal, hocası Heyckness ile aralarında hiçbir sorun olmadığını söyledi. Radio Cooperativa'ya konuşan yıldız futbolcu kariyerinde Şampiyonlar Ligi'nin eksik olduğunu söyledi. 

VİDAL: "BEŞİKTAŞ MAÇLARI..."
Arturo Vidal yaptığı açıklamada, "Kariyerimde neredeyse her şeyi kazandım ama Şampiyonlar Ligi eksik. Bu sene mücadele ettiğimiz tüm kulvarlarda ve özellikle Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş maçlarında en iyisini yapmak için sahada olacağız. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde işimiz kolay değil ama kazanmak istiyorum. Beşiktaş maçları bu yüzden bizim için çok önemli. Gerçekten sabırsızlanıyorum. Sahaya çıkıp elimizden gelenin en iyisini yapacağız." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)