comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Bayern Münih'in efsanesinin Beşiktaş korkusu: "Çok ters takım."

12 Ocak 2018, Cuma 19:49
Bayern Münih'in efsanesinin Beşiktaş korkusu:

Bayern Münih'in eski futbolcularından Paul Breitner, temsilcimiz Beşiktaş'ı yorumladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Şubat ayında karşılaşacağı Bayern Münih'in eski futbolcularından ve aynı zamanda Alman futbolunun önemli isimlerinden Paul Breitner, ülke basınına verdiği röportajda siyah beyazlılara övgüler yağdırdı. 
 

Beşiktaş - Bayern Münih Şampiyonlar Ligi maç haberleri


Şampiyonlar Ligi'nde gruptan rekor puanla lider çıkan Beşiktaş son 16 turunda Bayern Münih ile eşleşti. Alman futbolunun ve Bayern Münih'in eski futbolcularından Paul Breitner ülke basınına verdiği röportajda siyah beyazlıların çok ters bir takım olduğunu söyledi. 

"BEŞİKTAŞ BU TURDA KARŞINIZA ÇIKABİLECEK EN TERS TAKIM"
Şampiyonlar Ligi son 16 turunda gelebilecek en ters takım Beşiktaş. Takım gayet uyumlu ve harika futbol oynuyorlar. Ben 50 yıldır Bayern Münih taraftarıyım. Her şeye rağmen isteklerini sahaya yansıtacaklardır."

Paul Breitner ayrıca Ribery ve Robben'in kulüpteki gelecekleri hakkında ise, "Ribery ve Robben'in futbollarını seviyorum. Mümkün olduğunca uzun süre oynamalarını isterim. Sözleşmelerini uzatırsa hem Bayern Münih, hem de onlar için çok güzel olacak." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)