comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heynckes: 'Beşiktaş'tan çok etkilendim.'

06 Ocak 2018, Cumartesi 18:19
Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heynckes: 'Beşiktaş'tan çok etkilendim.'

Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heynckes, Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Beşiktaş hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden Bayern Münih'in teknik direktörü Jupp Heynckes siyah beyazlılarla oynayacakları karşılaşmalar hakkında konuştu. Jupp Heynckes ayrıca Ocak ayı transfer dönemi hakkında da açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş - Bayern Münih Şampiyonlar Ligi haberleri


Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heynckes, Beşiktaş ile oynayacakları Şampiyonlar Ligi maçları öncesinde yaptığı açıklamada, "Beşiktaş iyi bir takım. Leipzig ile oynadıkları maçları seyrettim ve Beşiktaş'tan gerçekten etkilendim. Ayrıca İstanbul'da bizi yoğun ateşli bir atmosfer bekliyor. Bunu da göz ardı etmemeliyiz. Gerçekten dikkatli olmalıyız. Eğer turu geçmek istiyorsak Beşiktaş'a karşı iyi hazırlanmak zorundayız." diye konuştu. 

Jupp Heynckes Ocak ayı transfer dönemi hakkında ise, "Bu dönemde oyuncu satmayı düşünmüyoruz. Vidal da buna dahil. Basında çıkan Chelsea haberleri gerçeği yansıtmıyor. Chelsea ile şu ana kadar herhangi bir temasımız olmadı." diye konuştu. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)