comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Bayern Münih idmanında kavga! Beşiktaş'ın rakibi karıştı

20 Ocak 2018, Cumartesi 03:10
Bayern Münih idmanında kavga! Beşiktaş'ın rakibi karıştı

Bayern Münih karıştı! Beşiktaş'ın rakibi Alman ekibinin son antrenmanında James Rodriguez ile Rudy kavga etti. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Şampiyolar Ligi'ndeki rakibi Bayern Münih karıştı. Alman ekibinin son antrenmanında James Rodriguez ile Rudy arasında ciddi bir kavga yaşandı. Takım arkadaşlarının araya girmesi sonucu iki futbolcu da yatıştırılırken, antrenmandaki ikili mücadele sırasında kendini sert müdahalede bulunulduğu için sinirlenen Rudy sinirlerine hakim olamadı. 


Beşiktaş'ın rakibi Bayern Münih'te son dakika haberi


Şampiyonlar Ligi'nde temsilcimiz Beşiktaş'ın rakibi olan Bayern Münih'in son antrenmanında ciddi bir kavga yaşandı. Alman ekibinin idmanında James Rodriguez ile Rudy arasında yaşanan tartışmayı takım arkadaşları önledi. 

Alman basınında Bild'e bomba gibi düşen bu haberde, Rudy antrenmandaki maç esnasında kendisine sert müdahalede bulunduğu gerekçesiyle James Rodriguez'in üzerine yürüdü. Son derece sinirli olan Rudy'yi takım arkadaşları sakinleştirmeye çalıştı. Rudy'nin bu sert tavrı sonrası James Rodriguez de tepki gösterince ortalık karıştı. 
JUPP HEYCKNESS NE SÖYLEDİ?

Antrenmanda yaşanan tartışmanın ardından Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heyckness'in ise kendisine sert müdahalede bulunulduğunu düşünen Rudy için, James Rodriguez'in yaptığı hareketin nomal bir müdahale ve bu oyunun bir erkek sporu olduğunu söylediği kaydedildi. 

KAVGAYI ROBBEN SONLANDIRILDI

James Rodriguez ile Rudy arasında yaşanan tartışmanın ardından olay büyünce tecrübeli futbolcu Robben araya girerek, "Hadi çocuklar,  tamam!" diyerek tartışmayı sonlandırdı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)