comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Batshuayi: "Beşiktaş'ta gerçekten aile ortamı var"

19 Ağustos 2021, Perşembe 18:22
Batshuayi:

Beşiktaş'ın yeni transferi Batshuayi, Gaziantep FK maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni transferi Batshuayi, Gaziantep FK maçı hazırlıkları kapsamında gerçekleşen antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

"BEŞİKTAŞ'TA GERÇEKTEN AİLE ORTAMI VAR"
Beşiktaş'ta gerçekten aile ortamı var. Soyunma odasındaki, sahadaki hava çok iyi. Beşiktaş'a geldiğim için çok mutluyum. N'Koudou bana iyi bir takımımız olduğundan bahsetmişti. İleriye dönük hedeflerden bahsetti. Ben de geçen sezon bazı maçları izledim. Heyecan verici bir proje. Beşiktaş'ta olmaktan dolayı çok mutluyum. aşka bir futbolcuyla konuşmadım. Sadece N'Koudou ile konuştum. Ligin kalitesi açısından açık konuşmak gerekirse fazla bilgim yok. Ben de bu sezon göreceğim." 

"İLK HEDEFİM GAZİANTEP MAÇI"

Birçok büyük takımda oynadım. Beşiktaş da büyük bir takım. Şu an ilk hedefim Gaziantep FK maçında gol atmak ve takımımın kazanması için yardımcı olmak." 

"İDMANDAN SONRA SERGEN YALÇIN'IN CHELSEA'YE ATTIĞI GOLLERİ İZLEYECEĞİM"

Sergen Yalçın ile konuştum. O da benim burada olmamdan dolayı mutlu. Akşam idmandan sonra otele gittiğim zaman Sergen Yalçın'ın Chelsea'ye attığı golleri izleyeceğim. 

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK TARAFTARI"

Beşiktaş taraftarının Türkiye'nin en büyük taraftarı olduğunu biliyorum. Herkesin bana gösterdiği sevgiye karşılık vermek istiyorum. Galibiyetlere katkıda bulunmak istiyorum. Beşiktaş'ta bana gösterilen sevginin karşılığını vermek sahada vermek istiyorum."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!