comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Batshuayi adım adım Beşiktaş'a!

13 Ağustos 2021, Cuma 00:45
Batshuayi adım adım Beşiktaş'a!

Beşiktaş'ın Batshuayi transferinde görüşmeler son derece olumlu ilerlerken, siyah beyazlılar yıldız futbolcuyla da anlaşma sağladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta Batshuayi transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor! Chelsea'nin son olarak Lukaku'yu transfer etmesinin ardından ayrılmaya kesin olarak karar veren Batshuayi, Beşiktaş'a gelmeyi kabul etti. 

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, Beşiktaş mali şartlarda Batshuayi ile anlaştı ve Chelsea ile olan görüşmelerde büyük aşama kaydetti. Gelecek hafta kulüpler arasında son bir görüşmenin daha olacağı kaydedildi. 
Öte yandan Fransız basınında Foot Mercato'da yer alan habere göre de, Beşiktaş'ın Batshuayi transferinde görüşmelerin son derece olumlu ilerlediği ve Batshuayi'nin adım adım Beşiktaş'a yaklaştığı yazıldı. 
 

Batshuayi'nin kariyeri


Batshuayi kariyerinde Premier Lig'de 77 maçta 15 gol attı ve 5 aist yaptı. Belçika'da Standard Liege forması giydiği dönemde ise ligde 71 maçta 31 gol ve 7 asistlik performans sergiledi. Fransa Lig 1'de ise 62 maçta 26 gol attı ve 9 asist yaptı. 


Transfer Haberleri FutbolArena'da!


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!