comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Başakşehir'in rakipleri kırmızı kart görmüyor!

18 Mart 2018, Pazar 22:11

Başakşehir ile Beşiktaş arasındaki müsabaka 1-0 Başakşehir lehine sonuçlanırken Başakşehir maçın son yarım saatinde 10 kişi kaldı. Biz de 4 büyük takımın kırmızı kart raporunu inceledik.

FutbolArena Detay - Başakşehir ile Beşiktaş arasında oynanan Süper Lig'in 26. hafta maçında Başakşehir sahadan 1-0 galip ayrılırken maçın 62. dakikasında Junior Caicara kırmızı kart ile oyun dışında kaldı. Şampiyonluk yolundaki 4 takımın kırmızı kart raporlarını inceledik. 


Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Başakşehir'in rakipleri kaçar kırmızı kart gördü?


Dört takımın 26 haftada oynadığı maçlarda en çok Fenerbahçe'nin rakipleri kırmızı kart görürken, Fenerbahçe'ye karşı oynayan takım 7 tane kırmızı kart gördü. 

Beşiktaş'ın rakipleri 6 kez kırmızı kart görürken Galatasaray'ın rakipleri 4, Başakşehir'in rakipleri de 3 kez kırmızı kart gördü. 


Beşiktaş'ın deplasman maçlarında kırmızı kart eksik olmuyor


Öte yandan Beşiktaş'ın deplasman maçlarında da kırmızı kart eksik olmuyor. Beşiktaş'in iç saha maçlarından sadece Akhisarspor müsabakasında kırmızı kart çıkarken diğer tüm kırmızı kartlar Beşiktaş'ın deplasman maçlarında çıktı. İşte Beşiktaş'ın maçlarındaki kırmızı kart raporu... 


Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.