comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Başakşehir - Beşiktaş maçında Fenerbahçe formaları 7 kişilik taraftar yakalandı! Polis hemen...

18 Mart 2018, Pazar 19:33

Başakşehir - Beşiktaş maçı öncesinde Fatih Terim stadında oynanan müsabakaya, polis montlarının içinde üzerlerinde Fenerbahçe formalı 7 kişilik bir taraftar grubunu yakalayıp stada girişlerine izin vermedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 26. haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir ile karşı karşıya geldi. Bu arada Medipol Başakşehir - Beşiktaş maçı öncesi Fatih Terim stadında son derece ilginç bir an yaşandı. Başakşehir - Beşiktaş maçında montlarının içinde Fenerbahçe formalı olan 7 kişilik bir taraftar grubu tespit edilince polis duruma müdahale etti. 


Başakşehir - Beşiktaş maçı son dakika haberleri


Süper Lig 26. haftasında oynanan Başakşehir - Beşiktaş maçı öncesi ilginç bir olay yaşandı. Başakşehir Fatih Terim stadında oynanan müsabakada statta görevli olan polis, montlarının içinde üzerlerinde Fenerbahçe formalı 7 kişilik bir taraftar grubu yakalandı. Polisler montlarının içinde Fenerbahçe formasını gizleyen 7 kişilik taraftar grubunun stada girişine izin vermedi. 

Bu olayın ardından Başakşehir Fatih Terim stadında görev yapan polisler güvenlik önlemlerini arttırdı. Fenerbahçe formalı 7 kişilik taraftar grubunun ise stada girişine izin verilmedi ve bu taraftarlar stattan uzaklaştırıldı. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.