comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Balotelli'nin yeni takımı! Yıllık 2,5 milyon euro

05 Aralık 2020, Cumartesi 14:27
Balotelli'nin yeni takımı! Yıllık 2,5 milyon euro

Son olarak Brescia forması giyen golcü futbolcu Mario Balotelli'nin yeni durağı Brezilya olacak.

FutbolArena Dış haberler - İtalya Ligi'nde son olarak Brescia forması giyen ve sözleşmesi elinde olan Mario Balotelli, Brezilya'ya gidiyor. Transfer döneminde Beşiktaş'ın gündemine gelen ancak siyah beyazlıların transferinden vazgeçtiği İtalyan golcü, Vasco da Gama ile anlaşma aşamasına geldi.


Mario Balotelli, Vasco da Gama ile anlaştı mı?


İtalyan gazeteci Nicolo Schira'nın haberine göre, Brezilya takımlarından Vasco da Gama, Mario Balotelli ile anlaşma sağladı. Sözleşmesi elinde olan 29 yaşındaki futbolcunun 1 yıllık anlaşmaya sıcak baktığı ve 2,5 milyon euro para kazanacağı yazıldı. 

SERGEN YALÇIN NE DEMİŞTİ?
Mario Balotelli transfer döneminde Beşiktaş'ın gündemine gelmişti. Siyah beyazlıların teknik direktörü Sergen Yalçın, "Onay vermediğim tek transfer Balotelli. Benim için soru işaretleri olan bir oyuncuydu. Yüksek maliyetlerle kafamızda soru işareti olan oyuncuyu buraya getirme sorumluluğunu almak istemediğimi söyledim. Yüksek maliyetli oyuncu transfer etmek kolay değil. Bunun sorumluluğunu yönetimimize de yüklemek istemiyoruz. Doğru transferler yapmak ve bütçeyi de yüksek tutmak istemiyoruz. Hiçbir oyuncuya yüksek para vermedik" ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"