comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Aytemiz Alanyaspor, Vagner Love'un yerine golcü arıyor

26 Ocak 2018, Cuma 12:51
Aytemiz Alanyaspor, Vagner Love'un yerine golcü arıyor

Aytemiz Alanyaspor yönetimi Vagner Love'un yerine uluslararası kariyeri olan bir yıldız golcü arayışlarına başladı. 

FutbolArena - Brezilyalı golcü oyuncusu Vagner Love'u Beşiktaş'a satmaya hazırlanan Aytemiz Alanyaspor sezonun ikinci yarısı için golcü arayışlarına başladı. Aytemiz Alanyaspor Transfer haberleri FutbolArena'da.

Alanyaspor yönetimi Love'dan gelecek para ile Brezilyalı oyuncunun boşluğunu dolduracak bir isim arayışına girdi.


Alanyaspor Vagner Love yerine golcü arayışında 


Alanyaspor Vagner'in yerine başka bir yıldız getirecek. Aytemiz Alanyaspor, Beşiktaş'a transfer olması an meselesi olan Vagner 'Love'un yerini dolduracak santrafor arayışına girdi.
ULUSLARARASI KARİYERİ OLAN BİR YILDIZ

Süper Lig'de puan sıralamasında alt sıralarda yer alan Aytemiz Alanyaspor, golcü arayışına girişti. Golcü oyuncusu Vagner'i Beşiktaş'a göndermeye hazırlanan turuncu yeşilliler, bu oyuncunun yerini dolduracak kaliteli bir oyuncuyu kadrosuna katmak istediği öğrenildi. Alanyaspor yeni bir santafor arayışına girerken bu ismin uluslararası kariyeri olan yıldız bir isim olması bekleniyor.
 

Beşiktaş'ın Vagner Love transferinde son durum

  
Üç gündür devam eden Vagner Love'un Beşiktaş'a transferi konusundaki görüşmeler halen netleşmedi. Görüşmelerde Alanyaspor'un 4 milyon Euro istediği, Beşiktaş'ın ise 3,5 milyon Euro önerdiği belirtildi. Alanyaspor'un 4 milyon Euro'dan indirim yapmayacağı öğrenidi. Beşiktaş'ın son kararını vermesi bekleniyor.


Vagner Love, Alanyaspor'da kaç gol attı?


Geldiği günden bu yana Alanyaspor'a çok iyi bir katkı sağlayan ve geçen sezon gol krallığı yaşayan Vagner Love, 2017'ye de damga vurdu. Alanyaspor formasıyla 2017'de ligde 28 gol kaydeden Vagner Love yalnızca Jonas'a geçildi.

Benfica'lı Jonas, bu yıl Portekiz Ligi'nde 31 gol kaydetti. Bu iki oyuncudan sonra Bulgaristan'da CSKA Sofya ile 2017'de 23 gol atan Fernando Karanka geldi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)