comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Atmosferi sıcak statları çok severim!" Yeni Kartal Pedro Rebocho

08 Ağustos 2019, Perşembe 23:23

Beşiktaş'ın yeni transferi 24 yaşındaki sol bek Pedro Rebocho nasıl bir futbolcu? Rebocho'nun Fransız basınına verdiği röportajlardan kendisi hakkındaki sözlerini sizler için derledik. 

FutbolArena - Beşiktaş, Guingamp'ın 24 yaşındaki sol beki Pedro Rebocho'yu kadrosuna kattı. Peki Pedro Rebocho kimdir? 24 yaşındaki sol bek Guingamp'ta forma giydiği dönemde Fransız basınına verdiği röportajda kendisi hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı. 

Pedro Rebocho'nun Fransız basınına verdiği röportajlardan derlemeler
Rebocho kendisi hakkında, "Ben atmosferi sıcak statlarda oynamayı seviyorum. Beni motive ediyor ve çok daha rahat odaklanabiliyorum. Taraftarların futbola çok büyük etkisi var. İşler iyi giderken sizi her zaman desteklerler. İşler kötü gittiğinde tersi olur ama bu benim performansımı etkilemez." diye konuştu. 

Hayalinizde oynamak istediğiniz kulüpler?

Bir gün Barcelona'da. Benfica ve Barcelona desteklediğim kulüpler. 
 

Pedro Rebocho kimdir?


Peki Pedro Rebocho kimdir? Uzun yıllar Benfica'da forma giydikten sonra Guingamp'a transfer olan Pedro Rebocho, geçen sezon ligde oynadığı 36 maçta 8 asist yaparken, tüm kulvarlarda ise kupa dahil olmak üzere 43 maçta 12 asist yaptı. 24 yaşındaki Pedro Rebocho sol bek mevkinde forma giyiyor. Pedro Rebocho, Portekizli. 1.71 boyundaki Pedro Rebocho Benfica altyapısında futbola başladıktan sonra uzun yıllar Benfica'nın genç takımlarında forma giydikten sonra kısa dönem Moreirense'de oynadı ve sonrasında 2017'de Guingamp'a transfer oldu. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!