comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Atilla Türker'den Fikret Orman'a cevap

09 Mart 2018, Cuma 15:08

Habertürk Gazetesi Yazarı Atilla Türker, Mertcan Çam transferiyle ilgili Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendisine yönelik söylediklerine cevaben yeni bir belge yayınladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Mertcan Çam transferiyle ilgili iddiaları belgeleriyle birlikte açıklayan Atilla Türker, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın iddialarına ilişkin konuştu.
 

Atilla Türker, Fikret Orman için neler dedi?


Habertürk Yazarı Atilla Türker, Beşiktaş'ın, Trabzonspor'da 4 yılda sadece 3 dakika forma giyen Mertcan Çam'ı transfer etmek için 40 gün önce sözleşme imzaladığını belgelerle birlikte yazıya dökmüştü.

Yazıda "Beşiktaş, 15 ay sonra serbest kalacak olan ve halen 2. Lig ekibi Bandırmaspor'da oynayan 23 yaşındaki futbolcu için 885 bin dolar fesih bedeli ödeyecek. Futbolcunun alacağı ücret ise ayrıca belirlenecek" ifadeleri yer aldı.
 

Fikret Orman, Mertcan Çam iddialarıyla ilgili ne dedi?


Beşiktaş ciddi bir kulüptür. Herkes işine gücüne baksın. Menajerlerin yönlendirmeleriyle yapılan haberlere prim vermek istemiyorum Ben bu ailenin babasıyım. Her zaman giderim. Şenol abiyle görüşürüm. Siz evinize gitmiyor musunuz? Ben de giderim.
Atilla Türker ise bu iddialarla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yayınladı, Açıklamada, "Mertcan Çam sözleşmesindeki bu imzanın kime ait olduğunu soranlar var. Söyleyeyim: Fikret Orman" diyerek belgeyi paylaştı.Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.