comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Atiba'nın oğlu Noah Hutchinson'ın Cenk Tosun üzüntüsü

05 Ocak 2018, Cuma 00:16
Atiba'nın oğlu Noah Hutchinson'ın Cenk Tosun üzüntüsü

Beşiktaş'ın emektar futbolcusu Atiba Hutchinson'un oğlu Noah, Cenk Tosun'un ayrılışına üzüldü.

FutbolArena - Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Atiba Hutchinson'un oğlu Noah, Beşiktaş'ın en sevilen figürlerinden biri. Noah Hutchinson, Cenk Tosun'un Everton transferi sonrası yaptığı paylaşım da dikkatleri çekti.

GOOD LUCK UNCLE CENKY
İnstagram hesabından üzüntülü bir fotoğrafını paylaşan Noah, Cenk Tosun'un Everton'a transferi için şans dilerken "Cenky Amca" ifadesi de dikkat çekti. 


Eski Evertonlu futbolcu Cenk Tosun'u Harry Kane'e benzetti


Öte yandan Beşiktaşlı Cenk Tosun'un Everton'a transferiyle ilgili İngiliz ekibinin eski futbolcularından Don Hutchinson Sky Sports'a konuşarak şunları söyledi:

"CENK TOSUN ÇOK İYİ BİR OYUNCU"

Cenk Tosun oldukça iyi bir oyuncu. Onu daha önce izlemiştim. Cenk Tosun belki dünyanın en hızlı futbolcusu değil ama çok iyi bir takım oyuncusu. Özellikle iki ayağını birden kullanması önemli. Takım oyuncusu ve sadece gol atmayı değil, asist yapmayı da seviyor. 

"CENK TOSUN İÇİN 27 MİLYON STERLİN DÜŞÜK RAKAM"

Cenk Tosun'un transfer ücretiyle ilgili de konuşan Don Hutchinson, rakamın oldukça düşük olduğunu söyledi. Sky Sports'a konuşan eski Everton futbolcusu, "Cenk Tosun için 27 milyon sterlin bence düşük bir rakam. Transfer ucuza gerçekleşiyor. Jose Mourinho da bugün 50 milyon sterlin gibi rakamların harcamaları gerektiğinden bahsederken, Everton son derece uygun bir maliyetle Cenk'i transfer ediyor.

"CENK TOSUN'DA HARRY KANE'İ GÖRDÜM"

Belki bu rakamlarda oyuncunun nereden geldiği düşünülüyor ama bence bu hiç önemli değil. Performansın iyiyse, gollerini atıyorsan iyi futbolcusun. Ben buna inanırım. Ayrıca istatistiklere de güvenmiyorum. Cenk Tosun'u hem ileri uçta, hem kanatta izlerim ve bitiricilik özelliği dışında onda Harry Kane'i gördüm."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)