comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Atiba karantina günlerini anlattı: "Bu süreç..."

29 Mart 2020, Pazar 23:28
Atiba karantina günlerini anlattı:

Atiba, Beşiktaş kulübü resmi instagram hesabından canlı yayında gelen soruları yanıtladı ve karantina günlerinde neler yaptığını anlattı. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Atiba, kulübün resmi instagram hesabından canlı yayına katıldı ve karantina günlerini anlattı. 

"ÜMRANİYE VE TAKIM ARKADAŞLARIMI ÇOK ÖZLEDİM"
Ümraniye'yi, takım arkadaşlarımı çok özledim. Çünkü günümüzün önemli bir kısmını orada geçiriyoruz ve bu haliyle alışkanlık yaratıyor. Ümraniye bizim hayatımız."EVDE, ÇOCUKLARIMLA VE AİLEMLE VAKİT GEÇİRİYORUM"

Karantina günlerinde neler yaptığını anlatan Atiba, "Evde çocuklarımla, ailemle vakit geçiriyorum. Çocuklarım gayet mutlu. Bir aradayız, birlikte vakit geçiriyoruz. Bahçede spor yapıyoruz. Futbol ve basketbol oynuyoruz. Günüm çocuklarla ilgilenerek, yemerek yiyerek ve antrenman yaparak geçiyor. Çok fazla kitap, film bunlara vaktim kalmıyor." dedi. 

"ANTRENMANLARIMA DEVAM EDİYORUM"

Bireysel çalışmaları hakkında da konuşan Atiba, "Çalışmalarıma devam ediyorum, yarın dinleneceğim. Alışık olduğumuz bir durum değil ama elimizdeki ekipmanlarla birçok şeyi yapabiliyoruz." dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)