comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Atiba Hutchinson'dan transfer açıklaması: 'Beşiktaş ile sözleşme yenilemek isterim'

11 Ocak 2018, Perşembe 13:16
Atiba Hutchinson'dan transfer açıklaması: 'Beşiktaş ile sözleşme yenilemek isterim'

Beşiktaş'ın Kanadalı oyuncusu Atiba Hutchinson, takımının Antalya kampında açıklamalarda bulundu. 34 yaşındaki oyuncu yeni sözleşme teklifine açık olduğunu söyledi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın başarılı orta alan oyuncusu Atiba Hutchinson, Antalya kampında basının karşısına geçti. Atiba Hutchinson yaptığı açıklamada ikinci yarı öncesi çarpıcı açıklamalar yaptı. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da

Beşiktaş'ın 34 yaşındaki oyuncusu sezonun ikinci yarısında daha iyi bir performans sergilemeleri halinde hedeflerine ulaşacaklarını belirtti.
 

Atiba Hutchinson'un Antalya kampındaki açıklamaları


Atiba Hutchinson'un Antalya kampında yaptığı basın toplantısında öne çıkan açıklamaları:
"BAYERN MÜNİH MAÇINI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM"

Sezonun ikinci yarısında daha iyi performans sergileyerek hedefimize ulaşacağız. Ligde çok fazla puan kaybettik. İkinci yarıda işi sıkı tutacağız. Bayern ile oynayacağımız maçı sabırsızlıkla bekliyoruz. Kimseden korkumuz yok. Bu eşleşmenin tadını çıkaracağız.

"LARİN İYİ BİR OYUNCU"

Larin potansiyeli yüksek bir oyuncu. MLS'te kendisini kanıtladı. Çok güçlü ve kaliteli bir oyuncu. Larin ile konuşup konuşmadığımı belirtemem. Bunu söyleyemem, bana düşmez. Beşiktaş bana ve ailme çok şeyler verdi. İstanbul'u çok seviyorum. İleride kulüpte çalışma imkanı olursa neden olmasın? İsterim.

"KENDİMİ FORMDA TUTMAK DURUMUNDAYIM"

Elbette ben de yoruluyorum. İyi beslenip, düzenli uyumaya çalışıyorum. Bu şekilde kendimi formda tutmaya çalışıyorum.


Beşiktaş, Atiba ile sözleşme yenileyecek mi?


Sözleşme yenilemek için kısa bir konuşma yaptık. Gün gün bakıyorum, anın tadını çıkarmaya çalışıyorum. Önümüzdeki günlerde neler olacağını göreceğiz. Beşiktaş bana çok şey verdi, burada devam etme fikrine açığım.

"CENK ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKARIYOR"

Cenk son yıllarda kendisini inanılmaz geliştirdi. Şapkadan tavşan çıkarabilen çok iyi bir golcü. İngiltere'ye giderek hayalini gerçekleştirdi. Cenk umarım iyi bir başlangıç yapar. Bu gerçekten kolay değil. Fakat ben Cenk'in başarılı olacağına inanıyorum

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)