comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ata'mızı anıyoruz! Tükenmeyecek sevgi ve ebedi minnetle

10 Kasım 2019, Pazar 11:11
Ata'mızı anıyoruz! Tükenmeyecek sevgi ve ebedi minnetle

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde vegi ve minnetle anıyoruz.

FutbolArena - Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde hiçbir zaman tükenmeyecek sevgi, saygı ve ebediyete kadar sürecek minnetle anıyoruz. Spor kulüpleri ve futbol camiasından birçok isim de sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla Atamızı andı. 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
"Milletimizin özgürlük mücadelesi verdiği Kurtuluş Savaşı'nın önderi ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sonsuzluğa uğurlayışımızın 81'inci yıl dönümünde sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.

Atatürk'ün, "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır" sözleri ile bize emanet ettiği Cumhuriyetimizi sonsuzluğa taşımak için onun izinden aynı inançla yürümeye devam ediyor; topluma spor kültürünü benimsetme, futbolu yayma, uluslararası organizasyonlarda sürekli var olma hedeflerimizi kararlılıkla sürdürüyoruz.

Bu vesileyle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, bütün aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyor, hatıraları önünde en içten saygılarımızla eğiliyoruz."

BEŞİKTAŞ

"Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 81. yıl dönümünde özlemle ve minnetle anarken, her daim izinde olduğumuzu yineliyor, aziz hatırası önünde en içten saygılarımızla eğiliyoruz.

Beşiktaş Camiası olarak; Atamız'a duyduğumuz derin; sevgi, saygı ve inançla, bizlere işaret ettiği muasır medeniyet yolunda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Dünya var oldukça Atamız'a olan; sevgimiz, saygımız, inancımız ve Beşiktaşlı duruşumuz sürecektir.

Ulu Önderimiz Atatürk'ün en büyük eseri olan ve yüce Türk Milleti'ne armağan ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar birlik ve beraberlik içinde yaşatacağımıza olan inancımızı tüm dünyaya bir kez daha haykırıyoruz."

FENERBAHÇE

"Fenerbahçe Spor Kulübü olarak ilelebet ilke ve inkılaplarının ışığında yürüyeceğimiz, fikirlerini benimseyeceğimiz ve duygularını anlayacağımız, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikal edişinin 81. yıl dönümünde minnet, özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz.
 
Devrimlerinin takipçisi olmaya, ilkelerine bağlı kalmaya ve fikirlerini yaymaya bir kez daha and içeriz."

GALATASARAY

"Sadece Ulusumuzun değil tüm insanlığın saygı duyduğu büyük lider Mustafa Kemal Atatürk, halkımızla birlikte ülkemizin içinde bulunduğu olanaksızlıklara boyun eğmemiş, adanmış bir ruhla inancını ve direncini bir an bile kaybetmeden Türk halkını bağımsız Türkiye ülküsüyle zafere ulaştırmış ve çağdaş Türkiye'nin temellerini atmıştır.

Eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk sonsuza kadar kalbimizde yer alacak; düşünceleri, ilke ve inkılâpları ile yolumuzu her zaman aydınlatmaya devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 81. yılında sevgi, saygı, minnet ve özlemle bir kez daha anıyoruz."

TRABZONSPOR

"Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 81. yılında saygı ve özlemle anıyoruz."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)