comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Arsenal Oğuzhan Özyakup'tan haber bekliyor

10 Şubat 2018, Cumartesi 00:27

Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup için Arsenal'den flaş hamle! İngiliz kulübü, henüz sözleşmesi uzatılmayan Oğuzhan'dan haber bekliyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Oğuzhan Özyakup ile hala resmi olarak mukavele imzalanmaması kafalarda soru işareti bırakırken, yıldız futbolcunun eski kulübü Arsenal'in yeniden harekete geçtiği öne sürüldü. BJK Haberleri FutbolArena'da!


Oğuzhan Özyakup - Arsenal transfer haberleri


Arsenal eski futbolcusu Oğuzhan Özyakup için yeniden harekete geçti. İngiliz basınında Mirror'ın haberine göre, Arsenal kulübü Beşiktaş'la henüz sözleşmesini uzatmayan Oğuzhan'dan haber bekliyor. Arsene Wenger'in Oğuzhan konusunda istekli olduğu ve yıldız futbolcunun sözleşme durumuna göre takımında görmek istediği kaydedildi. 


Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesi uzatılacak mı?


Beşiktaş'ın prensip anlaşmasına vardığı fakat henüz resmiyete dökmediği Oğuzhan Özyakup'un yeni sözleşmesi hakkında Fikret Orman geçtiğimiz haftalarda, "Halledilmesi gereken ufak tefek detaylar var. Onun dışında Oğuzhan bizim futbolcumuz ve başka bir şey de yok." diye konuşmuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.