comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ariedo Braida, Türkiye yolunda! 'Fenerbahçe ya da Beşiktaş'

26 Nisan 2020, Pazar 16:48
Ariedo Braida, Türkiye yolunda! 'Fenerbahçe ya da Beşiktaş'

Sportif direktör Ariedo Braida'nın Fenerbahçe ya da Beşiktaş ile anlaşarak kariyerine Türkiye'de devam edeceği öne sürüldü.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın boşta olan sportif direktörlük pozisyonu için Ariedo Braida ismini düşündüğü iddia edildi. Barcelona ve Milan'da görev yapan 75 yaşındaki yöneticinin Türkiye yolunda olduğu yazıldı.
 

Ariedo Braida kimdir?


İtalyan basınından Il Milanista'nın haberine göre Fenerbahçe ve Beşiktaş şu anda hiçbir kulüpte görev yapmayan sportif direktör Ariedo Braida ile ilgileniyor. Milan ve Barcelona'da çalıştıktan sonra boşta kalan İtalyan yönetici, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı peşine düşürdü.

"KORONAVİRÜS SONRASI FENERBAHÇE YA DA BEŞİKTAŞ'A GİDEBİLİR"
Süper Lig ekiplerinin radarına giren Ariedo Braida'nın Türkiye yolunda olduğu belirtildi. 75 yaşındaki yöneticinin, Fenerbahçe ya da Beşiktaş ile anlaşması halinde, koronavirüs önlemlerinin sona ermesini bekleyeceği ifade edildi.

Ariedo Braida kariyeri boyunca Udinese, Milan, Sampdoria ve Barcelona'da sportif direktörlük görevinde bulundu. Ariedo Braida futbolculuk yıllarında ise İtalya'nın birçok takımında top koşturmuştu.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!