comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut'tan son dakika Beşiktaş açıklaması

25 Aralık 2017, Pazartesi 17:46
Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut'tan son dakika Beşiktaş açıklaması

Beşiktaş'ın Arda Turan transferiyle ilgili yıldız futbolcunun menajeri Ahmet Bulut'tan son dakika açıklaması geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündeminde hareketli saatler! Barcelona'dan Ocak ayında ayrılmaya karar veren yıldız futbolcunun son günlerde Beşiktaş'a transferi basını oldukça meşgul etmeye başladı. Başkan Fikret Orman'ın ardından menajer Ahmet Bulut da, Arda Turan'ın Beşiktaş'a transferi konusunda son dakika açıklaması yayınladı. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Arda Turan Beşiktaş'a geliyor mu?


Süper Lig'in ilk yarısını 4. sırada tamamlayan Beşiktaş'ta transfer çalışmaları başladı. Siyah beyazlıların gündeminde son dönemde en fazla konuşulan isimlerin başında Arda Turan geliyor. Bu transferle ilgili olarak Fikret Orman'ın ardından menajer Ahmet Bulut da bir açıklama yaptı. A Spor'a konuşan Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, "5 gündür tatildeyim. Olaylardan haberim var. Ne ben, ne de Arda Turan Beşiktaş ile hiçbir şekilde görüşmedik." ifadelerini kullandı. 


Beşiktaş'ın Arda Turan transferinde son dakika haberleri


Öte yandan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, Arda Turan ile ilgili gelen soruya, "Arda'nın Beşiktaş formasını giymesini isterim ama şu anda gündemimizde yok." ifadelerini kullandı. 

AHMET BULUT'UN TRT SPOR'A YAPTIĞI AÇIKLAMALAR
Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda TRT Spor'da Basın Tribünü programına konuk olan Ahmet Bulut, Arda Turan'ın geleceği hakkında şu açıklamaları yapmıştı:

Arda Turan'ın oynamaması konusunda rahatsısız. 10 dakika bile oynamadı. Arda top oynamak istiyor. Hoca hiç şans vermedi. Arda Turan'ın iyi bir mukalevesi var ve bunu herkes ödeyemez. Kamp dönemine uğraşıyorum transferi yetiştirmek için. Kolay değil. Eğer istediğimiz gibi olmazsa Barcelona'da 2.5 sene sözleşmesi var. Ancak bizim hedefimiz o değil. En kötü ihtimalini söylüyorum. Galatasaray'la hiç kimseyle görüşmem olmadı. Türkiye'den hiçbir kulüpten de teklif gelmedi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.