comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Arda Turan'ı Beşiktaş'ta hayal edemiyorum."

25 Aralık 2017, Pazartesi 19:38

Arda Turan'ın Beşiktaş'a transfer ihtimaliyle ilgili konuşan eski Galatasaraylı futbolcu Evren Turhan çarpıcı ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündeminde son günlerde en fazla konuşulan futbolculardan biri olan Arda Turan'ın siyah beyazlılara gelip gelmeyeceği konusunda eski Galatasaraylı futbolcu Evren Turhan A Spor'da çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Arda Beşiktaş'a mı geliyor?


Arda Turan'ın Beşiktaş'a gelip gelmemesi konusuyla ilgili konuşan Evren Turhan, şu anda bir görüşmenin olmadığını bildiğini söylerken, yorumlarına şu şekilde devam etti:

"ARDA BENCE ARSENAL'E GİTMELİ"
Arda eğer gerçekten futbolu iyi bir şekilde bitirmek istiyorsa, 5'e değil de 2.5'a oynayacak ama gidecek Arsenal'de oynamalı. Her şey para değil. 30 yaş üzerindeki futbolcular iyi bir yerde tamamlayayım diye de düşünmek isteyebilir. Sonunda gelebilir tabi Türkiye'ye. Bunları bazen oyuncular da yapıyor, biz de yapıyoruz bilemiyorum. Ortalık biraz karışsın diye de yapabilirler. Çoğu kişi anlaşıldı diyor ama şu ana kadar görüşmediler. 

"ARDA'YI BEŞİKTAŞ'TA HAYAL EDEMİYORUM"

Arda'yı ben oyun anlamında hayal edemiyorum Beşiktaş'ta. Şöyle ki, Arda'yı Beşiktaş formalı orada düşünmek de istemiyorum. Ben Arda'yı Galatasaray'da hayal edebiliyorum ama Beşiktaş'ta hayal edemiyorum. Ayrıca şu anda Beşiktaş'ın o mevkinde çok fazla oyuncusu var. Eğer Babel, Quaresma, Lens'ten biri giderse o zaman anlarım ama bu sefer oraya aynı tip adamı doldurduğun zaman hangi biriyle uğraşacaksın?

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.