comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Arda Turan ya Beşiktaş'a, ya Arsenal'e! İspanyollar duyurdu

01 Ocak 2018, Pazartesi 19:12
Arda Turan ya Beşiktaş'a, ya Arsenal'e! İspanyollar duyurdu

Arda Turan'ın geleceğiyle ilgili olarak İspanyol basınında yeni bir iddia ortaya atıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer gündeminde Arda Turan son günlerde en fazla konuşulan isimlerden biri olurken, İspanyol basınında yıldız futbolcuyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Barcelona'ya yakın olan El Mundo Deportivo, Arda Turan'ın transferde önünde iki seçeneeğinin olduğunu yazdı. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!'


Arda Turan Beşiktaş'a geliyor mu?


Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un Everton'a transferinde her konuda anlaşma sağlanırken siyah beyazlıların bir süredir Barcelona'dan ayrılmaya karar veren Arda Turan'ı kiralayacağı haberleri basında oldukça yankıda bulundu. Barcelona'ya yakın olan El Mundo Deportivo gazetesi Arda Turan'la ilgili yeni bir haber ortaya attı.

El Mundo Deportivo'nun haberine göre Arda Turan'ın önünde iki seçenek var. Yıldız futbolcunun öncelikli tercihi Türkiye. Ancak burası olmazsa menajeri Ahmet Bulut, Arsenal ile görüşmeleri sıklaştıracak. Arda için bir diğer seçenek ise Serie A olarak görünüyor. Haberde takım ismi verilmemesine rağmen milli futbolcuyu Milan'ın istediği haberleri su yüzüne çıkmıştı. Buna göre Arda Turan ve Beşiktaş arasında önümüzdeki günlerde daha sıcak temasların olabileceği kaydedildi. 
BEŞİKTAŞ'TAN ARDA TURAN AÇIKLAMASI

Siyah beyazlı takımda son dönemde en fazla konuşulan isimlerden biri olan Arda Turan hakkında Metin Albayrak şunları söyledi:

Arda Turan Türk futbolu için çok önemli bir kardeşimiz. Bizimle anılması gayet normal. Beşiktaş bugün Türkiye'nin en önemli kulüplerinden birisi. Avrupa'da ülkemizi ve camiamızı iyi temsil ettiğimizi düşünüyoruz. Arda'yı veya bir başkasını bize yakıştırmaları normal ama gündemimizde yok. Kadromuzu koruyup şampiyon olmak istiyoruz. Tabi transfer sezonu açıldığında şartlar neyi gösterir, onu o zaman değerlendiririz. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)