comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Arda Turan Beşiktaş için büyük bir kumar olur."

25 Aralık 2017, Pazartesi 22:14

Beşiktaş'ın Arda Turan transferi hakkında Fatih Altaylı çarpıcı yorumlarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündeminde son günlerde Arda Turan sesleri iyiden iyiye yükselirken, yıldız futbolcunu Tolga Zengin ile yaptığı paylaşım da siyah beyazlı taraftarları heyecanlandırdı. Menajer Ahmet Bulut, Arda Turan için Beşiktaş'la hiçbir şekilde görüşmediklerini açıklarken, konuyla ilgili Fatih Altaylı önemli yorumlarda bulundu. 
 

Arda Turan Beşiktaş'a mı transfer oluyor?


Beşiktaş'ın, Arda Turan transferiyle ilgili Fatih Altaylı şu ifadeleri kullandı:

"BEŞİKTAŞ - ARDA HABERLERİ BENCE ÜFÜRME"
Arda niye gelmesin Beşiktaş'a? Gerçi habere ben de inanmadım. Üfürme bir haber. Kim üfürmüş bilmiyorum. Beşiktaş para vermeden oyuncu oynatıyor. Başarılı bir şekilde üstelik. Arda Turan'ın yıllık geliri 5 milyon euro civarında. 1 yıldır top oynamıyor. Beşiktaş gibi yoğurdu üfleyerek yiyen bir kulübün Arda Turan gibi durumu şu anda bir kumar olan oyuncuğu düşüneceğini sanmıyorum. Bu riske girmezler bence. Ayrıca Barcelona'nın, Arda Turan'ı bedavaya vereceğini de düşünmüyorum. O zaman başka takımlara da gider Arda Turan. 

Fatih Altaylı diğer taraftan Beşiktaş'ın performansını da değerlendirirken siyah beyazlı takımda anormal şeylerin yaşandığını söyledi. 

"BEŞİKTAŞ'TA DOĞAL OLMAYAN ŞEYLER VAR"

Beşiktaş'ta doğal olmayan bir şeyler var. Şenol Güneş'in kafası karışık. Sezon başından beri söylüyorum. Kafasını kim karıştırdığını bilmiyorum. Milli takımdan dolayı mı yoksa yönetimden dolayı mı bilmiyorum. Beşiktaş'ta bir acayiplik var. Bu kadar iyi oynayan takımın, daha az güçlü takımlara karşı bu kadar kötü oynaması normal değil. Yönetimin de bunda etkisi var muhakkak. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.