comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Aras Özbiliz ve Denys Boyko'ya acil takım aranıyor

29 Ocak 2018, Pazartesi 09:15
Aras Özbiliz ve Denys Boyko'ya acil takım aranıyor

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları doğrultusunda Aras Özbiliz ve Denys Boyko kadroda düşünülmezken yönetim bu oyunculara teklif gelmesini bekliyor.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in ikinci yarısında 2'de 2 yaparak yoluna devam ederken Aras Özbiliz ve Denys Boyko'nun takımdaki geleceği belirsizliğini koruyor. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da.
 

Beşiktaş'ta Boyko ve Aras Özbiliz gidecek mi?


Devre arası transfer döneminin bitmesine az bir süre kala elindeki oynamayan oyuncuları göndermeye çalışan Beşiktaş yönetimi Denys Boyko ve Aras Özbiliz'i de göndermek istiyor.

Fanatik'in haberine göre, teknik direktör Şenol Güneş'in kadroda düşünmediği; Denys Boyko ve Aras Özbiliz'e kulüp bulmak için çalışmalarını sürdüren yönetim, bu 2 ismi gönderip yabancı kontenjanında yer açmayı hedefliyor.
 

Beşiktaş kiraladığı Denys Boyko neden geri geldi?


Beşiktaş Kulübü geçtiğimiz günlerde yedek kaleci Denys Boyko'nun Club Brugge takımına transferi için görüşmelere başlandığı bildigi KAP'a gönderilen yazıda bildirilmişti.Ancak yaşanan pürüzler dolayısıyla Ukraynalı kaleci kulübe geri dönmüştü.
Beşiktaş'ın Club Brugge'e kiralamak için görüşmelere başlandığını açıkladığı Denys Boyko, kulüplerin anlaşmaması sonucu geri döndü.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)