comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Antalyaspor'dan Beşiktaş'a Gökdeniz Bayrakdar çalımı! Açıklandı

07 Şubat 2020, Cuma 22:22
Antalyaspor'dan Beşiktaş'a Gökdeniz Bayrakdar çalımı! Açıklandı

Antalyaspor, Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan genç kanat oyuncusu Gökdeniz Bayrakdar için Kocaelispor ile anlaşmaya vardı.

FutbolArena - Kocaelispor'un 18 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Gökdeniz Bayrakdar, Antalyaspor'a transfer oldu. Kocaelispor, Beşiktaş'ın da teklif yaptığı Gökdeniz Bayrakdar için Antalyaspor ile prensip anlaşmasına varıldığını açıkladı. Antalyaspor'un ödeyeceği bonservis bedeline yer verilmezken, Gökdeniz Bayrakdar'ın sözleşmesine sonraki satıştan pay ve bedelsiz kiralama hakkı gibi maddeler olacağı belirtildi.
 

BJK Transfer: Gökdeniz Bayrakdar, Antalyaspor ile anlaştı


Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez, Gökdeniz Bayrakdar hakkında resmi siteden açıklamada bulundu:

"ANTALYASPOR İLE PRENSİP ANLAŞMASINA VARDIK"
"Futbolcumuz Gökdeniz Bayrakdar satışı için Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor ile prensip anlaşmasına varılmıştır. Bu anlaşmaya göre Gökdeniz Bayraktar için bonservis bedelinin yanı sıra, sonraki satıştan pay ve sezon başı Antalyaspor hazırlık kampına katıldıktan sonra kiralık verilmek istenirse, Kocaelispor'a bedelsiz olarak verilmesi konusunda mutabakata varılmıştır."

"KOCAELİSPOR'UN MENFAATİNİ DÜŞÜNDÜK"

"Sürecin başından beri dediğimiz gibi öncelikle Kocaelispor menfaatini düşünerek hareket ettik. Hem Kocaelispor hem de futbolcumuz Gökdeniz için hayırlı olmasını dileriz. Ayrıca yine gündemimizi meşgul eden altyapımız da bulunan Onur Alp Sarman kulübümüzde kalmıştır ve kendisi ile profesyonel sözleşme imzalanacaktır. İki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim."

GÖKDENİZ BAYRAKDAR'IN KOCAELİSPOR PERFORMANSI

23 Kasım 2001 Kocaeli doğumlu olan Gökdeniz Bayrakdar, başta sağ kanat olmak üzere sol kanat ve forvet pozisyonlarında forma giyebiliyor. Sol ayağı daha güçlü olan Gökdeniz Bayrakdar, bu sezon Kocaelispor formasıyla 22 resmi maçta 11 gol ve 3 asist kaydetti. Gökdeniz Bayrakdar, 2016 yılından bu yana Kocaelispor forması giyiyordu.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)