comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Antalyaspor 0-0 Beşiktaş maçında Aboubakar'ın kırmızı kartı ve dikkat çeken detay!

19 Mart 2017, Pazar 21:49
Antalyaspor 0-0 Beşiktaş maçında Aboubakar'ın kırmızı kartı ve dikkat çeken detay!

Antalyaspor - Beşiktaş maçının ardından yaşananlar ve son gelişmeler. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 25. haftasında Antalyaspor ile deplasmanda golsüz berabere kalan Beşiktaş'ta koşu mesafeleri de eksik oynayan takımın yorgunluğunu gözler önüne serdi. 
 

Antalyaspor - Beşiktaş Aboubakar'ın kırmızı kartı doğru mu?


Spor Toto Süper Lig 25. haftasında Beşiktaş, Antalyaspor deplasmanında 64. dakikada Aboubakar'ın iki sarı karttan oyundan atılmasıyla tıpkı Olympiakos maçında olduğu gibi yine bu müsabakayı da 1 kişi eksik oynamak zorunda kaldı. 

60. dakikada rakibe yaptığı faul nedeniyle ilk sarı kartı gören Aboubakar, 64. dakikada kaleci Ferhat'ın degajı sırasında ayağını engellemek amaçlı ayağını uzattığı gerekçesiyle hakem Mete Kalkavan'dan ikinci sartı kartı görerek oyun dışında kaldı. 
BEİN SPORTS YORUMCULARI NELER SÖYLEDİ?

Tümer Metin: ""İki pozisyon arasındaki benzerlik Aboubakar'ın sahip olamayacağı toplar. O toplara sahip olamazsın. Çok gereksiz sarı kartlardı. Şenol hoca haklı orada. Doğru söylüyor yani."

Metin Tekin: "Gerçekten ilk pozisyon çok gereksizdi yani. Aboubakar klasmanındaki oyuncuların daha Perşembe günü böyle bir şey yapmışken daha dikkatli olması gerekiyor."

Şansal Büyüka: "Bu takıma Perşembe günü 10 kişi oynattın. Canı çıktı adamların. Tamam birimiz hepimiz için de bunlar da insan yani."

ANTALYASPOR - BEŞİKTAŞ KOŞU MESAFELERİ

Antalyaspor, Beşiktaş karşısında 104.36 km mesafe kat ederken, Avrupa Ligi yorgunu olan ve Olympiakos maçından sonra Antalyaspor karşısında da 10 kişi oynayan Beşiktaş son dönemin en düşük koşu mesafesine ulaştı. 101.95 km mesafe kat eden Beşiktaş'ta en çok koşan iki futbolcu Atiba ve Oğuzhan'dı."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"