comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ankaragücü'nden Tyler Boyd transferi için resmi açıklama

10 Ocak 2020, Cuma 23:47
Ankaragücü'nden Tyler Boyd transferi için resmi açıklama

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, Beşiktaş'ta forma giyen eski oyuncuları Tyler Boyd'un transferi hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Ankaragücü'nün sezon başında Beşiktaş'a transfer olan eski oyuncusu Tyler Boyd ile ilgilendiği iddia ediliyordu. Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, Bein Sports'a verdiği röportajda Tyler Boyd transferi hakkında açıklamalarda bulundu.
 

Tyler Boyd, Ankaragücü'ne transfer olacak mı?


Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, "Boyd ve menajerine borcumuz olduğu için menajeriyle görüşüyoruz. Bir görüşmemizde transfer konusu gündeme geldi. Menajeri, Boyd'un Beşiktaş'tan aldığı parayı söyledi, Ankaragücü'nün o parayı ödeyecek gücü şu anda yok." ifadelerini kullandı.

Ekonomik sorunlara değinen Fatih Mert, "Göreve geldiğimiz 70 gündür dosyalarla uğraşıyoruz. Göreve geldiğimizde, puan silme riski olan 5 dosya vardı. Bu dosyalara 2 tane daha eklendi. Biz, önce bunlarla uğraştık. Puan silme derdini %99 bitirdik." dedi.
ANKARAGÜCÜ TEKNİK DİREKTÖRÜ MUSTAFA KAPLAN TRT SPOR'A NELER DEMİŞTİ:

"Her şey Ankaragücü için. En büyük desteğimiz büyük taraftarımız olacak. Yasak da kalkarsa belirlediğimiz mevkiler var. Ülkemizde bir isim ortaya attığımız zaman 10 tane menajer ortaya çıkıyor benim oyuncum diye. Perdenin arkasında işler yapmak zorundayız. Geçen sene 24 saatte bunu başardık. Yasak kalktığı zaman alacağımız oyuncular belli. Boyd'un bize çok büyük katkısı oldu. Transfer yasağı kalkarsa Boyd'un gelmesini isteriz. Ortamı bilen oyuncular bizim için avantaj olur. Belirlediğimiz mevkiler var. Elimizdeki yabancı sayısına göre çok iyi bir karma yapıp elige girmek istiyoruz."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)