comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Andreas Beck: 'Şenol Güneş ile Beşiktaş'ın futbolu çok gelişti'

20 Şubat 2018, Salı 21:50
Andreas Beck: 'Şenol Güneş ile Beşiktaş'ın futbolu çok gelişti'

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Andreas Beck, Şampiyonlar Ligi'nde siyah beyazlıların Bayern Münih ile oynayacağı maçı değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi son 16 turu ilk maçında deplasmanda Bayern Münih ile karşılaşacak. Bu zorlu maç öncesinde siyah beyazlıların eski futbolcusu Andreas Beck, Stuttgart'tan Münih'e gelerek Tivibuspor'un konuğu oldu ve değerlendirmelerde bulundu. 


Bayern Münih - Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maç haberleri


Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Bayern Münih ile Beşiktaş arasında oynanacak olan mücadele öncesinde siyah beyazlıların eski futbolcusu Andreas Beck açıklamalarda bulundu. 

"BEŞİKTAŞ FUTBOLUNU ÇOK GELİŞTİRDİ"
Stuttgart'tan antrenmandan geldim. Orada da bu maç konuşuluyor. Almanya'da Beşiktaş kapalı kutu ama büyük bir saygı gösteriliyor takıma. Genel anlamda baktığımız zaman Şenol Güneş ile Beşiktaş son 3 yılda çok iyi bir futbol geliştirdi. Şampiyonlar Ligi'nde de bunu gördük. Ancak Bayern Münih farklı bir kalibre. İlhan Mansız ile konuştum. Beşiktaş burada mutlaka gol olmalı. Bunu çok istiyoruz. 

"BEŞİKTAŞ AZ BULACAĞI ŞANSLARINI DEĞERLENDİRMELİ"

Stuttgart olarak biz de Bayern Münih ile maç yaptık. Ancak bizim şartlarımız Beşiktaş'tan daha kısıtlı. Beşiktaş'ın kontratakla gol pozisyonu araması lazım. Geçiş sürelerinde pozisyon bulabilir. Talisca ve Quaresma gibi oyuncuları 90 dakika kontrol edemezsiniz. Beşiktaş az bulacağı şanslarını değerlendirmeli. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.