comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Andreas Beck: "Beşiktaş'ı çok özledim"

03 Eylül 2021, Cuma 20:02
Andreas Beck:

Andreas Beck, Beşiktaş'ın geçen sezonki performansını ve bu sezon Şampiyonlar Ligi'ndeki şansını değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın eski futbolcusu Andreas Beck, Sabah Gazetesi'ne konuk oldu ve eski takımı siyah beyazlılar hakkında açıklamalarda bulundu. 

"BEŞİKTAŞ AİLESİNİ ÇOK ÖZLEDİM"
Ben Beşiktaş ailesini çok özledim. Beşiktaş taraftarına çok büyük saygı duyuyorum. Onlar bana hep sevgi gösterdiler ve takdirlerini sundular. Tabii bunun kaynağının benim tarafımdan dürüstçe çalışıyor olmamın ve her zaman Türk kültüerüne ve insanlarına çok büyük saygı duyuyor olmamdan da kaynaklanıyor. Türklerin yaş tarzına uygun yaşamaya özen gösterdim. Hala daha sevgilerini ve saygılarını göstermeye göstermeye devam ediyorlar. Bu da çok hoşuma gidiyor. 

"BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINA MİNNETTARIM"

Beşiktaş'a ilk transfer olduğumda geniş kitleye sahip değildim. Onlara minnettarım. Sosyal medyayı aktif kullanmam konusunda beni çok desteklediler. 

"ÖNEMLİ BİR BAŞARIYDI. İYİ TRANSFERLER YAPILDI BU SEZON"

Beşiktaş geçtiğimiz sezon önemli bir başarıya imza attı. Bu sene iyi transferler yaptı. O yüzden ilginç mücadeleler izleyeceğimizi düşünüyorum. Onları üst düzey takımlarla mücadele ederken görmek beni heyecanlandırıyor. Bildiğim kadarıyla Fenerbahçe iyi bir gruba düştü. İyi bir mücadele olacağını düşünüyorum. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!