comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Andreas Beck: "Bayern Münih maçında Beşiktaşlı futbolcularla konuştum ve..."

21 Şubat 2018, Çarşamba 01:55
Andreas Beck:

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Andreas Beck, siyah beyazlıların Bayern Münih'e 5-0 kaybettikleri maçın ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'e deplasmanda 5-0 kaybettikleri maçın ardından siyah beyazlıların eski futbolcusu Andreas Beck Tivibuspor'a açıklamalarda bulundu. 


Bayern Münih 5-0 Beşiktaş maç sonu haberleri


Bayern Münih - Beşiktaş maçının ardından siyah beyazlıların eski futbolcusu Andreas Beck şunları söyledi:

"BEŞİKTAŞ'IN ODAĞI LİG OLMALI"
Aslında Beşiktaş'ın odağının ilk olarak lige koyması gerekiyor -ki, sürekli bu kulvara gelsin. Bu seviyede oynadığınız zaman bir planlama yapıyorsunuz. Bu takımlarla yarışmak çok zor bir şey. Farklı paralardan bahsediyoruz burada. Beşiktaş kendisini lige endeksleyip sürekli buralarda olmayı hedeflemeli. 

"DİNAMO KİEV İLE BAYERN MÜNİH FARKLI"

Dinamo Kiev seviyesiyle Bayern Münih seviyesi çok farklı. Bu kırmızı kart daha geç olsaydı bir şekilde defans yapıp maçı kurtarırdın ama bu şekilde zor olurdu. Bu zihniyetle oynamak gerçekten zor. 

"BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULARLA KONUŞTUM"

Beck, Beşiktaş'ın bu psikolojiden nasıl çıkacağı sorusuyla ilgili ise, "Bu duyguyu çok iyi biliyorum. Geçen sene aynısını yaşadık. Bu durumda yapmamız gereken en iyi şey interneti açmamak, gazete okumamak. Çünkü eleştiri olacaktır. Biz de takım arasında bunu konuşurduk. Ben bugün Beşiktaşlı futbolcularla konuştum. Hepsi şampiyonluk hedefi üst noktada. Bu maçtan bağımsız tekrardan şalteri kapatıp şampiyonluğa odaklanacaklardır."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.