comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Anderson Talisca'nın milli hüsranı

29 Mart 2018, Perşembe 10:14

Brezilya Milli Takımı'nın Rusya ve Almanya ile oynadığı hazırlık maçlarının aday kadrosuna çağırılan Anderson Talisca süre alamadı.

FutbolArena - Beşiktaş forması altında iki sezondur özellikle Şampiyonlar Ligi'nde göstermiş olduğu performans ile tüm dikkatleri üzerine çeken ve Brezilya Milli Takımı'nın Rusya ve Almanya ile oynadığı hazırlık maçı aday kadrosuna dahil edilen Anderson Talisca umduğunu bulamadı.


Anderson Talisca, Brezilya Milli Takımı ile ne yaptı?


FİFA 2018 Dünya Kupası öncesinde son hazırlık turlarının düzenlendiği mücadeleler öncesinde Brezilya'nın Rusya ve Almanya maçı kadrosuna çağırılan Talisca süre alamadı. Türkiye Gazetesi'nin haberine göre, Brezilya Milli Takımı'na çağırılınca mutluluktan havalara uçan Anderson Talisca için lige verilen ara hüsrana dönüştü. Dünya Kupası öncesi Rusya ve Almanya ile oynanan hazırlıklık maçları için kadroya çağırılan 24 yaşındaki futbolcu her iki maçta da forma şansı bulamayınca büyük hayal kırıklığı yaşadı.


Anderson Talisca ve Brezilya Milli takımı haberleri


Beşiktaş'ta forma giyen yıldız futbolcu Anderson Talisca'nın Brezilya Milli takıma seçilmesinin ardından Brezilya Teknik Direktörü Tite, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Tite yaptığı açıklamada, "Hem Willian Jose, hem de Talisca bu takıma ciddi farklılıklar katacaktır. İkisi de yetenekli oyuncular ve farklı karakter, farklı yeteneklere sahipler." diye konuştu. 

ADRİANO'DAN TALİSCA'YA RİVALDO BENZETMESİ
Adriano Brezilya basınına Talisca hakkında yaptığı açıklamada, "Oyun karakteri olark Rivaldo'ya benziyor. Zaten yeteneğinden hiçbir şekilde şüphem yok. Sergilediği başarılı performansın ardından Brezilya Milli takımına seçilmeyi hak etti. Umarım bu fırsatı iyi değerlendirir ve Brezilya Milli takımında başarılı olur." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.